Do vedení šel překvapivě domácí outsider, když se nadvakrát prosadil Hovhannisjan jen pár minut po změně stran. Odpověď přišla v 56. minutě, kdy si na roh Fleišmana naskočil na středu pokutového území Pokorný a hlavou poslal míč do sítě.

Zápasovou premiéru si odbylo duo posil ze Slovácka. Obránce Jan Juroška a útočník Tomáš Zajíc. Juroška odehrál celé utkání a nezklamal, Zajíc také bojoval do posledních minut. Na premiérový gól v dresu Baníku si však musí ještě počkat.

"Na to, že to bylo první utkání, z hlediska tempa a náročností to splnilo parametry. Co se týče výkonu, první poločas jsem hráli komplikovaně na posledních třiceti metrech. Ztráceli jsme míče před pokutovým územím," řekl kouč Baníku Luboš Kozel.

"Druhý poločas jsme začali nejhůře, jak jsme mohli, zbytečná chyba a gól. Ale pak se s tím mužstvo popasovalo dobře, soupeře jsme přehrávali a měli jsme tři čtyři gólové šance, které jsem ale neproměnili," dodal Luboš Kozel.

Nitra – Baník Ostrava 1:1 (0:0)

Branky: 49. Hovhannisjan – 56. Pokorný.

Sestava Baníku: Budinský – Juroška, Pokorný, Azackij, Fleišman (77. Reiter) – Kaloč, Jirásek (82. Jánoš) – Lalkovič (77. Potočný), O. Šašinka (61. Chvěja), de Azevedo (46. Granečný) – Zajíc. Trenér: Kozel.