Začněme nejprve duelem proti „sešívaným“. Patří do cenového tarifu I. Prodej za zvýhodněnou cenu potrvá do soboty 16. prosince, v den zápasu 17. prosince už se lístky budou prodávat pouze za plnou cenu. Vstupenky bude možno od čtvrtečních 9:00 nakupovat on-line na webu ticketlive.cz či přímo v oficiálním Fanshopu FCB na Městském stadionu ve Vítkovicích.

Pavel Vrba jako trenér ostravského Baníku.
Velké jubileum velkého trenéra. Mistr s Baníkem Vrba slaví šedesáté narozeniny

Fanoušci si však mohou zajistit místo nejen na šlágr 19. kola, ale po celý zbytek ročníku, kdy se ještě v rámci základní části Baník utká s Bohemians, Sigmou Olomouc, Teplicemi, Karvinou a Libercem. Podle místa se cena permanentky pohybuje od 350 do 1490 korun. V ceně je také dohrávka proti Viktorii Plzeň, byť s lehkými problémy.

„Některá, vesměs ta nejatraktivnější místa v hledišti, na Plzeň se v předprodeji již prodala a zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, tak právě na dohrávku s Viktorií nelze dát majitelům jarní permice garanci a nárok na své stálé místo,“ uvedl Baník na svém webu.

Odklízení sněhu z hrací plochy na stadionu ve Vítkovicích
Rozhodnuto! Sníh ochromil ligu, odkládá se i v Ostravě šlágr Baníku s Plzní

„Pokud se na zmiňované utkání Baník – Plzeň nechtějí stěhovat ze své sedačky, mohou si jarní permici samozřejmě vybrat na jakékoliv místo, které se v předprodeji na Plzeň ještě neprodalo. V opačném případě si mohou při nákupu jarní permice zvolit libovolné dostupné místo v hledišti, které ještě není obsazeno permanentkářem, a v případě, že na duel s Plzní je už prodáno, bude jim nabídnuta náhradní varianta,“ nastínil klub.

Přehled volných míst lze nalézt v on-line plánku na webu ticketlive.cz. Druhou možností je pak Fanshop FCB na městském stadionu, nikoliv ve stánku v OC Forum Nová Karolina.