Zápas, který se měl sehrát v Beleku, byl kvůli nepříznivému počasí odložen. Za dvě hodiny se po domluvě obou klubů hrálo v nedalekém Side. „Hodinu před zápasem se v Beleku strhla obrovská průtrž. Vichřice, blesky, proudy vody. V takových podmínkách se hrát absolutně nedalo. Cestou zpět na hotel jsme pak viděli i popadané stromy podél silnice,“ popsal situaci gólman Baníku Jan Laštůvka.

Premiérový gól v dresu Baníku vstřelil útočník Nemanja Kuzmanovič, který do Ostravy přestoupil z Opavy a stále zůstává jedinou zimní posilou aktuálně třetího celku FORTUNA:LIGY. Devětadvacetiletý Srb se mohl trefit už dřív, ale měl i smůlu. Tak jako v prvním poločase třetího zápasu Tipsport ligy v Orlové proti Prešovu, během kterého trefil z přímého kopu pravou tyč.

Baník Ostrava – Korona Kielce 3:3 (2:2)

Branky: 13. Kuzmanovič, 27. Procházka, 85. J. Šašinka - 35. Gardawski, 43. Soriano, 54. Malarczyk.
Baník: Laštůvka - Pazdera (65. Celba), Procházka (46. Šindelář), Stronati (65. Azackij), Fleišman (65. Breda) - Fillo (65. Bolf), Jánoš (65. Mešaninov), Hrubý (46. Jirásek), Holzer (46. Granečný) - Baroš (46. J. Šašinka), Kuzmanovič (65. Diop). Trenér: Páník.