Vzhledem k tomu, že na Středočeších leží deka, mohlo by to vyjít. Jejich tři porážky po sobě a skóre 1:10 dělají ze Slezanů velké favority.

„Příbram je nevyzpytatelný soupeř. Jednou je to noc, pak zase den. Hodně záleží, v jakém momentálním rozpoložení se zrovna nachází, a my musíme udělat vše pro to, abychom jim nedovolili se tady chytit,“ řekl Bohumil Páník, trenér Baníku.

Příbram naposledy zvítězila 24. srpna, kdy doma překvapivě přehrála Jablonec. Utkání tehdy viděl kouč Baníku přímo na místě.

„Vyhráli 4:0 a v tom utkání jasně dominovali. To byl právě ten zápas, kdy jim to vyšlo a byli hodně sebevědomí,“ vykládal Páník.

„Mají tam pětigólového Škodu, který dokáže dát branku, ale těch herních hráčů do kombinace je tam více a bude naším úkolem, abychom je nepustili do hry. Musíme se před nimi mít na pozoru,“ zdůraznil Páník.

Jeho svěřenci na Městském stadionu ve Vítkovicích v posledních dvou měsících pouze vítězí. Po Bohemians, Slovácku, Českých Budějovicích a středečním domácím poháru s Hradcem Králové vyhlížejí Ostravané pátou výhru v řadě v soutěžním zápase. „Chceme na ty výsledky navázat a věřím, že předvedeme i dobrý výkon,“ dodal Bohumil Páník. V případě výhry se dostane Baník na hranici 1000 získaných bodů v nejvyšší soutěži.