„Mladá Boleslav je kvalitní tým, který se zvedá a postupně stoupá i tabulkou. Má hodně kvalitních hráčů především do ofenzivy, jako například Zmrhal, Škoda, Matějovský, Klíma, Drchal, všechno zajímaví hráči, na které se musíme připravit,“ řekl Smetana.

„Čeká nás, včetně toho na Bohemce, série tří náročných zápasů. Ale my to vítáme, že častěji hrajeme, protože zápas je lepší než trénink. A samozřejmě budeme chtít doma znovu uspět a navázat na výsledky s Příbramí a Opavou,“ prohlásil Smetana.

Ten byl po sobotním duelu na Bohemians hodně smutný, přestože jeho mužstvo uhrálo bod po remíze 1:1. Důvod byl jasný. Baník přišel o výhru ve třetí minutě nastavení, kdy po faulu Svozila proměnil pokutový kop mladičký Klokan Novák.

„Dali jsme na konci gól, ale v poslední minutě dostali z penalty na 1:1, což obrovsky mrzí. Zklamání v kabině je obrovské,“ vykládal bezprostředně po zápase ve vršovickém Ďolíčku Ondřej Smetana.

Mladé Boleslavi se v Ostravě daří, naposledy tam nebodovala v září 2014. Zajímavostí je, že středočeský dres dříve oblékali současní hráči Baníku Jánoš, Fleišman, Stronati a Fillo.