Předchozí
1 z 14
Další

JAN LAŠTŮVKA

Jan LaštůvkaJan LaštůvkaZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Na první velkou šanci Chramosty nestačil, o chvíli později ale stejného hráče po rohovém kopu fantasticky vychytal a udržel tak skóre na stavu „pouze“ 0:1. Podobně tomu bylo i za několik minut po průniku a ráně Hronka. Na začátku druhého poločasu po velké chybě už při vedení 2:1 měl štěstí, Bederka trefil jen tyč prázdné branky.

GIGLI NSUNGANI NDEFE 

Gigli NdefeGigli NdefeZdroj: FC Baník Ostrava

- 2 -

Nastoupil na křídle a výrazně větral levou stranu defenzivy Bohemians, efekt to ale dlouho nepřinášelo. A to ani ve chvíli, kdy ho ve 37. minutě do šance dostal Almási. Právě slovenskému útočníkovi nacentroval na gól.

JAROSLAV SVOZIL

Jaroslav SvozilJaroslav SvozilZdroj: FC Baník Ostrava

- 2 -

I zásluhou tříobráncového systému nebyl při brance Bohemians ve svém prostoru, vše ale napravil později, když zablokoval v tutovce gólovou střelu Chramosty. Podobně si vedl i ve druhém poločase při další ráně stejného hráče, později pak i proti Keitovi.

DAVID LISCHKA 

David LischkaDavid LischkaZdroj: FC Baník Ostrava

- 2 -

Krátce po Chramostově trefě chyboval v rozehrávce a stejný hráč mohl znovu skórovat. Lischka ale své zaváhání rychlým návratem napravil, dostal se do pohody a zbytek utkání s přehledem zvládl.

JIŘÍ FLEIŠMAN

Jiří FleišmanJiří FleišmanZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

V úvodu podskočil centr a v šanci byl Keita. Hodně podporoval útok, několikrát se pokoušel o střelu, ale nevycházelo mu to. Směrem dozadu ale odvedl svůj standard.

JAKUB POKORNÝ

Jakub PokornýJakub PokornýZdroj: FC Baník Ostrava

 - 2 -

Přišel na plochu před uplynutím hodiny hry a jeho úkolem bylo zpevnit obranu Baníku. Postavil se na pravou stranu a povedlo se. Navíc přidal i branku, kterou sám vstřelil, když si naskočil na rohový kop Fleišmana.

LUKÁŠ BUDÍNSKÝ

Lukáš BudínskýLukáš BudínskýZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Poprvé v sezoně v základní sestavě a hned proti mateřskému klubu. Dlouho nebyl až na pár výjimek vidět, jeho střela z úvodu Bačkovského zaskočit nemohla. Až se ve 38. minutě se štěstím prosadil.

FILIP KALOČ

Filip KaločFilip KaločZdroj: FC Baník Ostrava

 - 3 -

Svým příchodem kapitán české reprezentace do 21 let významně zpevnil střed hřiště. Získal několik důležitých míčů a otupil nápor hostů.

NEMANJA KUZMANOVIČ

Nemanja KuzmanovićNemanja KuzmanovićZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Několik minut neviditelný, pak se k němu ale dostal míč od Klímy a těsně z voleje minul. Vyhraným soubojem s Hronkem začal akci vedoucí k vyrovnání, na startu druhé půle sám skóroval. Negativem byla po druhém „žlutém“ faulu červená karta, díky níž v Liberci nenastoupí.

DANIEL TETOUR

Daniel TetourDaniel TetourZdroj: FC Baník Ostrava

 - 2 -

V první půli hodně podporoval útok, za ním ale vznikaly mezery, do nichž pronikali hosté a z brejků hrozili. Po přestávce hrál Tetour trochu defenzivněji a Bohemians se už nedostávali do tolika nebezpečných situací. Ani útoku se ale neštítil.

LADISLAV ALMÁSI

Ladislav AlmásiLadislav AlmásiZdroj: FC Baník Ostrava

 - 2 -

Velké nebezpečí pro branku soupeře. Obráncům otravoval život už jen svou úspěšností v osobních soubojích, navíc přidal i produktivitu, když se trefil ve třetím zápase po sobě. Asistencí se podílel i na první a druhé trefě Baníku, sám měl i další šance.

DAVID BUCHTA

David BuchtaDavid BuchtaZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Po dlouhých týdnech absence a testech za B-tým i v poháru se konečně vrátil do ligového kolotoče. Nastoupil na posledních 25 minut, mnoho nepředvedl, ale pro fanoušky je hlavní, že nadějný záložník je zpět v procesu.

JIŘÍ KLÍMA

Jiří KlímaJiří KlímaZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Poprvé od úvodu bok po boku Almásimu. Podal bojovný výkon, snažil se obsáhnout větší prostor, než jen na hrotu útoku. Po jeho centru měl velkou šanci Kuzmanovič, jinak ale moc viditelný nebyl.

ROMAN POTOČNÝ 

Roman PotočnýRoman PotočnýZdroj: FC Baník Ostrava

- 4 -

Opět jezdil nahoru a dolů, žádným konkrétním momentem se ale fanouškům do paměti v tomto utkání nezapsal. Před uplynutím hodiny hry šel ze hřiště.