„Pozitivní je, že hrajeme doma a nemusíme v týdnu před ligovým utkáním se Spartou nikam daleko cestovat. Pohár bereme vážně, chceme postoupit, ale teď jsou před námi ještě dva ligové zápasy, na které se soustředíme a na které se musíme co nejlépe připravit,“ řekl kapitán Baníku Jan Laštůvka.

 Patronem osmifinálového losu se stal trenér František Straka, který k pohárovému triumfu dovedl Spartu a Teplice. A právě tyto dva celky teď na sebe narazí. Pražská Slavia, která trofej obhajuje, bude hostit Zlín. Obhájci trofeje fotbalisté pražské Slavie v osmifinále domácího poháru MOL Cupu přivítají Zlín a Plzeň, která vede ligovou tabulku, zamíří do Mladé Boleslavi. Fotbalisté Karviné se vydají za soupeřem na hřiště Slovácka a oba týmy si to zopakují i ve 14. kole ligy, ale 7. listopadu se bude hrát ve Slezsku.

Los osmifinále MOL Cupu (oficiální hrací termín středa 27. října):

Mladá Boleslav - Plzeň, Jablonec - Varnsdorf, Teplice - Sparta Praha, Slovácko - Karviná, Baník Ostrava - Hradec Králové, České Budějovice - Olomouc, Bohemians Praha 1905 - Jihlava, Slavia Praha - Zlín.