Předchozí
1 z 13
Další

JAN LAŠTŮVKA

Jan LaštůvkaJan LaštůvkaZdroj: FC Baník Ostrava

- 1 -

Dochytával sice s poraněným tříslem a ve druhém poločase už nevykopával, ale bez něj by se výhra rodila výrazně složitěji. V první půli sice měl i štěstí, ale podržel při střele Hronka, za stavu 2:1 pak zabránil vyrovnat Květovi. Nedlouho poté Baník rozhodl.

MICHAL FRYDRYCH

Michal Frydrych (FC Baník Ostrava)Michal FrydrychZdroj: FC Baník Ostrava

- 2 -

Nemusel řešit zdaleka tolik situací, jako v Edenu. Přesto odvrátil několik ošemetných míčů, z nichž mohly být problémy. Vesměs si byl jistý, neudělal žádnou opravdu zásadní chybu. Naopak v závěru mohl ještě skórovat ze standardní situace.

KAREL POJEZNÝ

Karel PojeznýKarel PojeznýZdroj: FC Baník Ostrava

- 2 -

V defenzivní činnosti až na pár okamžiků jistý, nenechával se obejít, velmi úspěšný v soubojích jeden na jednoho. Často byl také k vidění s míčem na noze hluboko na útočné polovině, když podpořil výstavbu hry. Jeho nákopem na Plavšiče začala akce vedoucí ke druhé brance.

JAN JUROŠKA

Jan JuroškaJan JuroškaZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Do sestavy se vrátil po absenci na Slavii a svou roli na kraji obrany zvládl. Osobní souboje vyhrával, podporoval i ofenzivu, byť se na startu druhé půle dopustil velké chyby. Z jeho výpadů se ale nic kloudného před brankou Klokanů vytvořit nepodařilo.

JIŘÍ FLEIŠMAN

Jiří FleišmanJiří FleišmanZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

V prvním poločase si v blízkosti vlastní brány několikrát nepočínal dvakrát šikovně a nebylo daleko, aby Bohemians toho využili. Naopak dopředu doplňoval Plavšiče. Ve druhé půli se zlepšil, zejména v obranné činnosti. U zkušeného obránce začala cesta ke čtvrté brance.

CADU

CaduCaduZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Proti předchozím utkáním to bylo lepší, ale vůči Plavšičovi zaostává. Podnikl několik útoků, snažil se něco vymýšlet, ale často to končilo nepřesností, nebo ztrátou míče. Akci na konci poločasu měl vyřešit lépe. Pomáhal alespoň v obraně. Bačkovský mohl být po faulu na něj rád za žlutou kartu. Hřiště opouštěl se zraněním.

SRDJAN PLAVŠIČ

Srdjan PlavšičSrdjan PlavšičZdroj: FC Baník Ostrava

- 1 -

Jednoznačná hvězda zápasu. Kdyby v naší škále byla k jedničce i hvězdička, měl by ji. Zařídil penaltu, sám skóroval a navíc asistoval u klíčové třetí branky. Diváky svým fotbalem a uměním bavil, střídal za potlesku vestoje. Velká one man show!

NEMANJA KUZMANOVIČ

Nemanja KuzmanovićNemanja KuzmanovićZdroj: FC Baník Ostrava

- 2 -

Opět ukázal, že na Bohemians umí. Sice tentokrát neskóroval, ale „kanadské body“ sbíral prostřednictvím asistencí. Přihrál na druhý a čtvrtý gól, podíl měl na třetím. Sám také Bačkovského ohrozil. Zejména před poločasem. Platný byl opět v kombinaci i v obranné činnosti.

DAVID BUCHTA

David BuchtaDavid BuchtaZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

Poprvé po takřka měsíci se zapojil do ligového utkání, dostal přes dvacet minut, během nichž se ale výraznějšího momentu nedočkal. Byl tak na hřišti v době, kdy Baník dvěma zásahy potvrdil zisk tří bodů.

FILIP KALOČ

Filip KaločFilip KaločZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 - 

Dlouho držel střed hřiště pevným, Bohemians se skrze tuto část plochy těžko prosazovali. Ve druhé půli ale kapitán reprezentace do 21 let častěji propadal, po jedné své ztrátě a faulu na Květa inkasoval žlutou kartu. Již sedmou v sezoně.

LADISLAV ALMÁSI

Ladislav AlmásiLadislav AlmásiZdroj: FC Baník Ostrava

- 1 -

Potvrdil, že nebýt velkého výpadku a absence v úvodu sezony, přímo by atakoval čelo tabulky střelců. V první půli sice vyloženou šanci neměl, ale byl platný ve hře. Po pauze pak rozbalil i svůj střelecký arzenál. Dvěma zásahy stadion ve Vítkovicích uklidnil.

DANIEL TETOUR

Daniel TetourDaniel TetourZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 - 

Jistě proměněná penalta v úvodu byla jeho nejsvětlejším momentem v zápase. Tentokrát nebyl na hřišti vidět tolik, jako v předchozích kláních. Hosté o technickém záložníkovi moc dobře věděli a dali si na něj pozor. Po jeho faulu snížil z přímého kopu Kovařík.

ROBERT MIŠKOVIČ

Robert MiškovičRobert MiškovičZdroj: FC Baník Ostrava

- 3 -

V mnohém by se dalo o jeho výkonu mluvit stejně, jako v případě Davida Buchty. Po příchodu na hřiště se zapojil do hry, nebál se míče a kombinace, ale nic kloudného nevymyslel.