Vedení klubu k nabídce dalšího kontraktu přesvědčil právě fakt, že Hapal vrátil FCB do pohárů. „Už jsem avizoval, že jsme se proto rozhodli Pavlu Hapalovi prodloužení spolupráce nabídnout. Jsem rád, že jsme se dohodli a budeme v této spolupráci pokračovat,“ uvedl pro klubový web sportovní ředitel Luděk Mikloško, který vzhledem ke značné přestavbě kádru v létě roku 2023 označil konečné čtvrté místo v lize za výsledek nad očekávání.

„Práce v Baníku si obrovsky vážím a stejně tak toho, že mi klub možnost pokračovat v ní i nadále nabídl. Věřím, že v následující sezoně na výsledky z té uplynulé úspěšně navážeme,“ řekl pro fcb.cz Pavel Hapal.

Mikloško však v nedávném rozhovoru avizoval změny v realizačním týmu. Jak psal v minulých dnech Deník, asistentem Pavla Hapala by se měl stát Josef Dvorník, dosavadní kouč B-týmu, který by nahradil Jiřího Nečka a doplnit Marcela Frajta s Janem Romaněnkem. Rezervu by pak mohl převzít Tomáš Hejdušek, jenž nyní vede třetiligový Třinec.

„Definitivní podobu nového realizačního týmu oznámíme okamžitě, jakmile budeme mít vše definitivně smluvně uzavřeno,“ doplnil Luděk Mikloško.