JABLONEC - BANÍK OSTRAVA 2:0

Branky: 61. Schranz, 76. Zelený.

Rozhodčí: Machálek - Dohnálek, Ratajová. ŽK: Holík - Fillo, Potočný, Šašinka, Laštůvka. Diváci: 2436.

Jablonec: Hanuš – Holík, Martinec, Kubista, Podaný – Ladra (90+2. Haitl), Hübschman, Považanec, Zelený – Čvančara (72. Jovovič), Schranz (88. Velich). Trenér: Rada.

Baník: Laštůvka - Fillo (77. Azackij), Pokorný, Svozil, Fleišman – Jánoš (77. Jirásek) – Potočný, Kuzmanovič (67. Chvěja), Tetour, Holzer (67. Reiter) – Tijani (46. Šašinka). Trenér: Kozel.

1. minuta - utkání začalo.

6. minuta (šance Jablonce) - Ladra střílel z dvaceti metrů, Laštůvka vyrazil a následně uhasil oheň před brankou odkopem na roh Pokorný.

11. minuta (velká šance Baníku) – Potočný dostal míč za obranu, obehrál i gólmana Hanuše, v obrovské šanci minul prázdnou branku.

17. minuta – domácí Ladra centroval z pravé strany, následně to zkoušel z levé Zelený, Laštůvka s padajícím listem neměl žádný problém.

21. minuta - domácí Ladra centroval z pravé strany, hlavičkoval Čvančara, jeho pokus skončil daleko vedle pravé tyče.

24. minuta – hostující Fleišman centroval zleva do vápna, kde pálil z první Potočný, který minul pravou tyč.

35. minuta - domácí měli dva rohy v krátkém čase, obrana Baníku si s nimi bez problémů poradila.

38. minuta (žlutá karta) - vidí ji obránce Baníku Fillo, který dohrál u postranní čáry aktivního Ladru.

39. minuta - hosty od úvodního hvizdu nepřetržitě podporuje skupina baníkovských fanoušků, která vytváří svým hráčům téměř domácí prostředí.

40. minuta – po standardní situaci domácích hlavičkoval v pádu hostující Kuzmanovič do boční sítě.

45+2. - skončil první poločas.

46. minuta (střídání Baníku) - útočníka Tijaniho nahradil Ondřej Šašinka.

46. minuta - začal druhý poločas.

47. minuta (žlutá karta) - vidí ji záložník Baníku Potočný, který dohrál Podaného.

49. minuta (šance Baníku): Tetour vyslal za obranu Holzera, jeho střelu odvrátil na poslední chvíli Schranz na roh.

57. minuta - domácí to dvakrát zkoušeli z pravé strany, oba centry odvrátil do bezpečí Svozil.

61. minuta 1:0 (gól Jablonce) - po rohu Ladry se dostal v blízkosti Laštůvky k hlavičce Schranz a poslal domácí do vedení.

67. minuta (střídání Baníku) - útočníka Kuzmanoviče nahradil Reiter.

67. minuta (střídání Baníku) - záložníka Holzera nahradil Chvěja.

69. minuta (žlutá karta) - vidí ji útočník Baníku Šašinka za faul.

72. minuta (střídání Jablonce) - útočníka Čvančaru nahradil Jovovič.

74. minuta (šance Jablonce) - Jovovič pálil nebezpečně k pravé tyči, Laštůvka jeho pokus vyrazil.

74. minuta (žlutá karta) - vidí ji brankář Baníku Laštůvka za protesty.

76. minuta 2:0 (gól Jablonce) - domácí zvyšují náskok, když se z dorážky prosadil Zelený.

77. minuta (střídání Baníku) - záložníka Jánoše nahradil Jirásek.

77. minuta (střídání Baníku) - obránce Filla nahradil Azackij.

80. minuta - po rohu domácích hlavičkoval Martinec, Laštůvka střelu doprosřed branky chytil.

85. minuta - hostující Tetour pálil pohotově z šestnáctky, z voleje jen těsně minul pravý horní roh.

88. minuta (střídání Jablonce) - útočníka Schranze nahradil Velich.

90+1. minuta (žlutá karta) - vidí ji obránce Jablonce Holík za přišlápnutí nohy Fleišmana.

90+2. minuta (střídání Jablonce) - záložníka Ladru nahradil Haitl.