Los byl pro svěřence Bohumila Páníka příznivý. Baník začne doma s libereckým Slovanem, hned nato zajíždí k prvnímu derby do Karviné. Pak doma přivítá Teplice a ve 4. kole zajíždí k dalšímu derby do Opavy. První třetinu "podzimu" zakončí doma proti Bohemians a teprve pak vycestuje dál než za hranice MS kraje, a to hned k prestižnímu utkání se Spartou na Letné.

Nový ročník startuje 13. července, termíny se ale budou měnit podle televizních utkání. Do konce kalendářního roku čeká ligu 20 kol, tedy plných pět jarních předehrávek. Baník končí 14. prosince doma se Spartou.

FORTUNA:LIGA 2019/2020

1. kolo (13.7.2019)

AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko

FC FASTAV Zlín - SK Slavia Praha

FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc

FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec

FK Mladá Boleslav - MFK Karviná

1.FK Příbram - FK Teplice

FK Jablonec - Bohemians Praha 1905

SK Dynamo České Budějovice - Slezský FC Opava

2. kolo (20.7.2019)

FK Teplice - SK Slavia Praha

SK Sigma Olomouc - FC FASTAV Zlín

FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň

MFK Karviná - FC Baník Ostrava

Slezský FC Opava - 1.FK Příbram

Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav

AC Sparta Praha - FK Jablonec

1. FC Slovácko - SK Dynamo České Budějovice

3. kolo (27.7.2019)

SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha

FK Jablonec - 1. FC Slovácko

1.FK Příbram - Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav - Slezský FC Opava

FC Baník Ostrava - FK Teplice

FC Viktoria Plzeň - MFK Karviná

FC FASTAV Zlín - FC Slovan Liberec

SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc

4. kolo (3.8.2019)

AC Sparta Praha - 1.FK Příbram

1. FC Slovácko - FC FASTAV Zlín

Slezský FC Opava - FC Baník Ostrava

Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň

FK Teplice - FK Mladá Boleslav

MFK Karviná - SK Slavia Praha

FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc

SK Dynamo České Budějovice - FK Jablonec

5. kolo (10.8.2019)

SK Sigma Olomouc - MFK Karviná

SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

FC FASTAV Zlín - FK Teplice

FC Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko

FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha

1.FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice

FK Jablonec - Slezský FC Opava

6. kolo (17.8.2019)

MFK Karviná - FC Slovan Liberec

Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc

SK Dynamo České Budějovice - SK Slavia Praha

Slezský FC Opava - FC FASTAV Zlín

FK Teplice - FC Viktoria Plzeň

AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav

1. FC Slovácko - 1.FK Příbram

7. kolo (24.8.2019)

FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha

FC Baník Ostrava - 1. FC Slovácko

FC Viktoria Plzeň - Slezský FC Opava

SK Slavia Praha - Bohemians Praha 1905

SK Sigma Olomouc - FK Teplice

FC FASTAV Zlín - MFK Karviná

1.FK Příbram - FK Jablonec

FK Mladá Boleslav - SK Dynamo České Budějovice

8. kolo (31.8.2019)

AC Sparta Praha - SK Sigma Olomouc

1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha

Bohemians Praha 1905 - FC Slovan Liberec

FK Teplice - MFK Karviná

1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň

FK Jablonec - FC Baník Ostrava

SK Dynamo České Budějovice - FC FASTAV Zlín

9. kolo (14.9.2019)

MFK Karviná - Bohemians Praha 1905

FC Slovan Liberec - FK Teplice

SK Sigma Olomouc - Slezský FC Opava

SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko

FC FASTAV Zlín - AC Sparta Praha

FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec

FC Baník Ostrava - SK Dynamo České Budějovice

FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram

10. kolo (21.9.2019)

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

1. FC Slovácko - FK Teplice

Slezský FC Opava - FC Slovan Liberec

Bohemians Praha 1905 - FC FASTAV Zlín

FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava

1.FK Příbram - MFK Karviná

FK Jablonec - SK Sigma Olomouc

SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň

11. kolo (28.9.2019)

FK Teplice - Bohemians Praha 1905

MFK Karviná - Slezský FC Opava

FC Slovan Liberec - SK Dynamo České Budějovice

SK Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko

SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

FC FASTAV Zlín - FK Jablonec

FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha

FC Baník Ostrava - 1.FK Příbram

12. kolo (5.10.2019)

AC Sparta Praha - MFK Karviná

1. FC Slovácko - FC Slovan Liberec

Slezský FC Opava - FK Teplice

FC Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín

FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň

1.FK Příbram - SK Sigma Olomouc

FK Jablonec - SK Slavia Praha

SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905

13. kolo (19.10.2019)

Bohemians Praha 1905 - Slezský FC Opava

FK Teplice - AC Sparta Praha

MFK Karviná - 1. FC Slovácko

FC Slovan Liberec - FK Jablonec

SK Sigma Olomouc - SK Dynamo České Budějovice

SK Slavia Praha - 1.FK Příbram

FC FASTAV Zlín - FK Mladá Boleslav

FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava

14. kolo (26.10.2019)

AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905

1. FC Slovácko - Slezský FC Opava

FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha

FC Baník Ostrava - SK Sigma Olomouc

FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec

1.FK Příbram - FC FASTAV Zlín

FK Jablonec - FK Teplice

SK Dynamo České Budějovice - MFK Karviná

15. kolo (2.11.2019)

Slezský FC Opava - AC Sparta Praha

Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko

FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice

MFK Karviná - FK Jablonec

FC Slovan Liberec - 1.FK Příbram

SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav

SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava

FC FASTAV Zlín - FC Viktoria Plzeň

16. kolo (9.11.2019)

SK Slavia Praha - FK Teplice

FC FASTAV Zlín - SK Sigma Olomouc

FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec

FC Baník Ostrava - MFK Karviná

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905

1.FK Příbram - Slezský FC Opava

FK Jablonec - AC Sparta Praha

SK Dynamo České Budějovice - 1. FC Slovácko

17. kolo (23.11.2019)

AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice

1. FC Slovácko - FK Jablonec

Slezský FC Opava - FK Mladá Boleslav

Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram

FK Teplice - FC Baník Ostrava

MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň

FC Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín

SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha

18. kolo (30.11.2019)

1.FK Příbram - AC Sparta Praha

FC FASTAV Zlín - 1. FC Slovácko

FC Baník Ostrava - Slezský FC Opava

FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav - FK Teplice

SK Slavia Praha - MFK Karviná

SK Sigma Olomouc - FC Slovan Liberec

FK Jablonec - SK Dynamo České Budějovice

19. kolo (7.12.2019)

MFK Karviná - SK Sigma Olomouc

FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha

FK Teplice - FC FASTAV Zlín

1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň

Bohemians Praha 1905 - FC Baník Ostrava

AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav

SK Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram

Slezský FC Opava - FK Jablonec

20. kolo (14.12.2019)

FC Slovan Liberec - MFK Karviná

SK Sigma Olomouc - Bohemians Praha 1905

SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice

FC FASTAV Zlín - Slezský FC Opava

FC Viktoria Plzeň - FK Teplice

FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha

FK Mladá Boleslav - FK Jablonec

1.FK Příbram - 1. FC Slovácko

21. kolo (15.2.2020)

AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec

1. FC Slovácko - FC Baník Ostrava

Slezský FC Opava - FC Viktoria Plzeň

Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha

FK Teplice - SK Sigma Olomouc

MFK Karviná - FC FASTAV Zlín

FK Jablonec - 1.FK Příbram

SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav

22. kolo (22.2.2020)

SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha

FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko

SK Slavia Praha - Slezský FC Opava

FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905

MFK Karviná - FK Teplice

FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram

FC Baník Ostrava - FK Jablonec

FC FASTAV Zlín - SK Dynamo České Budějovice

23. kolo (29.2.2020)

Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná

FK Teplice - FC Slovan Liberec

Slezský FC Opava - SK Sigma Olomouc

1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

AC Sparta Praha - FC FASTAV Zlín

FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

SK Dynamo České Budějovice - FC Baník Ostrava

1.FK Příbram - FK Mladá Boleslav

24. kolo (7.3.2020)

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

FK Teplice - 1. FC Slovácko

FC Slovan Liberec - Slezský FC Opava

FC FASTAV Zlín - Bohemians Praha 1905

FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav

MFK Karviná - 1.FK Příbram

SK Sigma Olomouc - FK Jablonec

FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice

25. kolo (14.3.2020)

Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

Slezský FC Opava - MFK Karviná

SK Dynamo České Budějovice - FC Slovan Liberec

1. FC Slovácko - SK Sigma Olomouc

FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha

FK Jablonec - FC FASTAV Zlín

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň

1.FK Příbram - FC Baník Ostrava

26. kolo (21.3.2020)

MFK Karviná - AC Sparta Praha

FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko

FK Teplice - Slezský FC Opava

FC FASTAV Zlín - FC Baník Ostrava

FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav

SK Sigma Olomouc - 1.FK Příbram

SK Slavia Praha - FK Jablonec

Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice

27. kolo (4.4.2020)

Slezský FC Opava - Bohemians Praha 1905

AC Sparta Praha - FK Teplice

1. FC Slovácko - MFK Karviná

FK Jablonec - FC Slovan Liberec

SK Dynamo České Budějovice - SK Sigma Olomouc

1.FK Příbram - SK Slavia Praha

FK Mladá Boleslav - FC FASTAV Zlín

FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň

28. kolo (11.4.2020)

Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha

Slezský FC Opava - 1. FC Slovácko

SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav

FC FASTAV Zlín - 1.FK Příbram

FK Teplice - FK Jablonec

MFK Karviná - SK Dynamo České Budějovice

29. kolo (18.4.2020)

AC Sparta Praha - Slezský FC Opava

1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905

SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice

FK Jablonec - MFK Karviná

1.FK Příbram - FC Slovan Liberec

FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc

FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha

FC Viktoria Plzeň - FC FASTAV Zlín

30. kolo (25.4.2020)

1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

SK Slavia Praha - FC FASTAV Zlín

SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň

FC Slovan Liberec - FC Baník Ostrava

MFK Karviná - FK Mladá Boleslav

FK Teplice - 1.FK Příbram

Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec

Slezský FC Opava - SK Dynamo České Budějovice