Po měsíci a půl jste nastoupil znovu na hřiště do ostrého zápasu, jaké to bylo?
Bylo těžké naskočit zase do sestavy, cítil jsem se nerozehraný. Snažil jsem se chytit hned prvním soubojem, což se povedlo. Ale byly tam z mé strany i nějaké chyby, které když pravidelně hrávám, nedělám. Musím se do toho dostat zpátky, věřit sám sobě a znovu tvrdě pracovat.

Celý zápas jste měli pod kontrolou, na konci to ale bylo ještě drama…
Hned po přestávce jsme dali gól na 2:0, čímž se to trochu uklidnilo. Pak jsem chtěl poslat míč po zemi, ale trefil jsem Hrubase (Hrubého) a z toho dali oni gól. Bylo to mé zaváhání. Zbytečně jsme se tím dostali pod tlak, ale kluci to odbojovali a nakonec jsme zvítězili, takže jsme všichni rádi.

V 69. minutě za stavu 2:0 nuceně střídal gólman Laštůvka. Neznervóznělo vás to?
Abych řekl pravdu, nervózní jsem trochu byl, ale z toho, že jsem dlouho nehrál. Jinak ne. Všichni už jsme ve fotbale něco zažili. Když Lašty poprvé zakopl míč, bylo vidět, že ho chytlo tříslo. A pak, když to za pět minut zakopl znovu, bylo mi jasné, že to nedohraje. Evidentně to nešlo.

Po 9. kole vám patří s patnácti body páté místo. Jste spokojeni?
Jsme v tabulce nahoře, za což jsme rádi, ale byly zápasy, které jsme mohli zvládnout lépe. Hlavně ty první dva doma. To nás asi nejvíce mrzí, ale už je to za námi. Musíme jít dál a snažit se získat nějakou vítěznou sérii.