Baník začal výborně a mohl za to záložník Jánoš, který poslal výstavní dalekonosnou dělovkou své barvy do vedení. Zvýšit mohl Fleišman, kterému nabil na osmnácti metrech De Azevedo, proti byl ale Dostál, ten vyrazil střelu na roh.

Ještě před přestávkou se dostali Ostravané do další šance a byla to gólovka. Smola oklamal tělem dva protihráče, našel jemným centrem zcela osamoceného Hrubého, který však v zakončení selhal, když zamířil hlavou vysoko nad.

Zlínští se do zakončení dostávali těžko. Výjimkou byly pokusy Čanturišviliho a Ikauniekse. Přesto se dočkali. V samém závěru našel Matejov zpětnou přihrávkou Džafiče, který se na hraně vápna trefil po zemi přesně ke vzdálenější tyči.

„Jsem rád za ten gól, věřil jsem, že na to nedosáhne, ale bohužel jsme neudrželi nulu vzadu, jako v Příbrami, a máme zase jen bod,“ litoval záložník Baníku Adam Jánoš. „Vzhledem k tomu průběhu je to pro nás jednoznačně ztráta,“ dodal.

Zlín – Baník Ostrava 1:1 (0:1)

Branky: 90. Džafič – 5. Jánoš.

Rozhodčí: Machálek – Lakomý, Dohnálek. ŽK: Cedidla, Janetzký, Poznar, Conde, Martínez – Fillo, Fleišman, Stronati.

Zlín: Dostál – Cedidla (75. Matejov), Buchta, Simerský, Jiráček – Fantiš (46. Džafič), Hlinka, Conde (77. Martínez), Čanturišvili (67. Ikaunieks) – Janetzký (46. Jawo), Poznar. Trenér: Páník.

Baník Ostrava: Laštůvka – Pokorný, Svozil, Stronati – Fillo, Jánoš, Hrubý (73. O. Šašinka), Jirásek (88. Procházka), Fleišman – De Azevedo (55. Reiter), Smola (73. Baroš). Trenér: Kozel.