V posledním utkání, které Hrabová odehrála v Heřmanicích, se hostům dařilo. Přesto ale nedokázali vítězství strhnout na svou stranu. Za Sokol skóroval pouze Martin Slíž, a Hrabová tak odjížděla z Heřmanic s prohrou 1:2. „Podle mého názoru jsme nepodali vůbec špatný výkon. Dlouhou dobu jsme byli Heřmanicím vyrovnaným soupeřem. Do jisté míry se ale cítím být poškozen výkonem rozhodčích. Několikrát nám pomezní odpískali ofsajdy, které viděli snad jen oni. Došlo i na pár brutálních faulů, které hlavní rozhodčí nechal bez povšimnutí. Každý, kdo viděl ten zápas, si udělá obrázek sám. Samozřejmě na tuto skutečnost se vymlouvat nemůžeme. Byla to ale věc, která hodně ovlivnila průběh zápasu,“ říká trenér Sokola Pavel Slíž.

Tento víkend Hrabová na svém hřišti přivítá Darkovičky, momentálně sedmý tým 1.B třídy skupiny B. Domácí ale budou muset udělat hodně, aby si nepřipsali na své konto další, tentokrát už třetí prohru v řadě. „Budeme muset zabrat. Není to nic lehkého, když hned na začátku sezony dvakrát prohrajete. Proti Darkovičkám se ale pokusíme už naplno bodovat. Pokud se nám to podaří, věřím, že se kluci dostanou do dobré nálady a můžeme začít sbírat body pravidelně. Na druhé straně se bojím možnosti, že by třetí prohra mohla srazit naši psychiku do kolen,“ prozradil dále Slíž.

Zápas proti Darkovičkám bude hodně obtížný i kvůli faktu, že na soupisce bude chybět několik opor. „Tou necitelnější ztrátou bude pro nás asi nepřítomnost Petra Liptáka,“ projevil obavy Slíž.

I přes nepříznivý start do soutěže jsou však v Hrabové optimističtí. V uplynulé sezoně se jim podařilo postoupit do B–třídy a nyní věří, že se v soutěži udrží. „Po herní stránce věřím, že naše mužstvo nebude mít s udržením v B–třídě problém. Otázka je, jestli náš tým nesrazí psychické problémy. Nyní je nejdůležitější začít co nejdříve vyhrávat,“ zakončil Slíž.