Ale… „Skoro hodinu jsme hráli proti deseti, přesto jsme nebyli schopni vyhrát. Prostě si stále nemůžeme zvyknout na to, že už nejsme v městském přeboru, kde jsme takové zápasy zvládali levou zadní,“ posteskl si trenér Hrabové Pavel Slíž, kterého mrzí především to, že hráči neplní taktické pokyny.

„Loni jsme byli zvyklí hrát tak, že jsme soupeři dali branku, pak jsme ještě přidali další a nakonec jsme mu uštědřili výprask. Ale tady to tak nefunguje. My sice dáme gól, ale místo toho, abychom se stáhli a hráli zezadu, chceme přidat další, bezhlavě útočíme a děláme chyby. Už jsme tak přišli o několik bodů,“ zlobil se trenér.

Hrabová sice proti oslabeným Šilheřovicím vedla 1:0, nakonec ale prohrála 2:3. Mužstvo tak má po čtyřech kolech pouhé tři body za jedno vítězství. Situace tedy není příliš růžová, ale klub nepropadá panice. „Věděli jsme, že I.B třída je kvalitativně někde jinde. Ale ani já jsem si nemyslel, že ten rozdíl bude až tak velký. Přesto klukům věřím. Kádr máme dobrý, ale holt si musíme na jinou hru zvyknout. Musíme se otrkat a mělo by to být dříve, než bude pozdě,“ uvedl Slíž.

Další šanci získat body bude mít mužstvo v sobotu, kdy hraje v Rychvaldu. „Pro nás jsou všichni soupeři velkou neznámou a informace nemáme ani o Rychvaldu. Věřím ale, že se dáme konečně do kupy, zvedneme se na nohy a uhrajeme nějaké body,“ dodal Slíž.