Osmým kolem dnes pokračuje fotbalová 1.B třída skupina B. S velkým očekáváním na něj čekají hráči a příznivci TJ Sokol Hrabová. Svěřenci trenéra Slíže jsou totiž k nepoznání. Zatímco na začátku ročníku byli hodně dole a jejich výkony nijak nepřitahovaly pozornost, nyní z nich začínají být obávaní soupeři. V posledních dvou utkáních si hravě poradili nejprve s Rychvaldem (5:1) a poté s Vřesinou (3:0).

„Naše situace se úplně změnila. Kluci se uklidnili a dostali se do pohody. Začali jsme vyhrávat a to je pro nás to nejlepší,“ usmívá se trenér Hrabové. Nejen vítězství, ale hlavně probuzení střelců, to je to, co může Hrabovou těšit. V minulých dvou zápasech nastříleli její fotbalisté osm branek. Produktivita hráčů se tak výrazně zlepšila. „Pro nás to není nic nového. Vždy jsme měli velký počet šancí. Scházelo nám však to střelecké štěstíčko. Teď nám to tam ale padá. Naše úspěchy jsou však zásluhou celého mužstva. Začali jsme hrát zodpovědněji a je vidět, že nám to pomohlo.“

Dnes hráči Sokola přivítají na svém trávníků fotbalisty Velké Polomi, která je momentálně na první příčce tabulky skupiny B. Hrabová je sice sedmá, přesto v jejích řadách velký strach z dalšího soupeře nevládne. „Stoprocentně chceme vyhrát. Hrajeme doma. Kluci jsou na tom psychicky i fyzicky velice dobře. Je nám jedno, která je Polom v tabulce. Budeme se snažit hrát co nejlépe. Věřím, že se nám podaří uspět,“ míní Slíž. Hrabové se nyní zatím vyhýbají i vážnější zranění. I proto je úspěch Sokola velice rálný. „Měli bychom nastoupit v plné sestavě. Otazník sice trochu visí nad Pavlem Sobotíkem, který měl problémy s holení,“ dodává Slíž.