Před druhým gólem Jihlavy měl přitom velmi blízko k vyrovnání domácí útočník Hanus, ale po centru Hornyaka mířil hlavou mimo tyče. Domácí měli od druhého inkasovaného gólu více ze hry, ale jihlavskou branku netrefil Stoklásek a dvě šance v závěru poločasu neproměnil Galajda. Při té druhé ale překonaného brankáře Macháčka zastoupil na brankové čáře Suchý.

Podobný vývoj mělo utkání i ve druhých 45 minutách. Domácí byli po většinu hrací doby nastěhováni před pokutovým územím Jihlavy, ale střely Meleckého ani dělovka Kopeckého síť za zády Macháčka nerozvlnily. V závěru neproměnil tutovku ani Sáblík, který trefil jen levou tyč.

Hlučín - Jihlava 0:2 (0:2) Branky: 6. a 18. Simr. Rozhodčí: Makovička - Gallo, Drastik. ŽK: Stoklásek, Melecký (oba Hlučín). Diváci: 935.

Sestavy:

Hlučín: Kosmál - Kopecký, Sáblík, Švrček, Hornyak - Stoklásek, Kovář (70. Vaculík), Melecký, Reis (34. Moravčík) - Hanus, Galajda. Trenér: Samec.

Jihlava: Macháček - Veselý, Šedivý, Suchý, Vepřek - Mezlík (79. Cihlář), Bayer (90. Čermák), Sviták, Lovětínský - Simr, Faldyna. Trenér: Marko.

Výsledky - 9. kolo:

Bohemians Praha - Sparta Krč 1:1 (0:0), Fulnek - Opava 3:2 (1:0), Hlučín - Jihlava 0:2 (0:2), Sokolov - HFK Olomouc 3:0 (2:0).