Vítkovičtí fotbalisté se dopouštěli především v prvním poločase chyb a po třech z nich se ke střelecké příležitosti dostal útočník Fousek, ale žádnou neproměnil. Stejně dopadl při zřejmě největší možnosti v 67. minutě záložník Benčík.

I domácí zahazovali vyložené šance, už ve 14. minutě trestuhodně naložil s tutovkou Silveira, o několik minut později Mikulenka po Knappově přihrávce orazítkoval levou tyč. V 81. minutě střídající Rudolf Novák napálil z rohu velkého vápna míč pouze do břevna.

Vítkovice - Ústí nad Labem 0:0

Rozhodčí: Kocián - Douda, Santarius. ŽK: Schön, Baláž - Stárek, David, Dvořák. Diváci: 563.

Sestava:

Vítkovice: Vaclík - Nosko, Švec, Hronkovič, Silveira - Baláž, Knapp, Ditrich (68. Valášek), Mikulenka (77. Rudolf Novák) - Prohászka, Schön (85. Kříž). Trenér: Grussmann.

Ústí nad Labem: Radim Novák - Stárek, Džuban, T. Novák, Dvořák - Maron (66. Mašanský), Martykán, David (79. Valenta), Benčík - Fousek (90. Benko), Boček. Trenér: Lacina.

Výsledky - 9. kolo:

Čáslav - Třinec 2:0 (1:0), Příbram - Hradec Králové 0:0, Vítkovice - Ústí nad Labem 0:0.

Zápas Slovácko - Dukla začal v 19:00.