„Dostali jsme se trošku do krize. Začalo to v Lískovci, kde jsme moc chtěli uhrát nějaké body, ale proti tomu se postavili domácí a trojice rozhodčích. Lískovec hrál totiž na hranici únosnosti a Levčík, Martin Štverka a Vítkovský to odnesli zraněním. Přitom domácí za to neviděli ani žluté karty. Je jasné, že jsme někdy museli prohrát, ale myslím si, že v Lískovci se to nemuselo stát,“ krčil rameny trenér Petřkovic Václav Štverka.

Proti Krnovu tak musela nastoupit improvizovaná sestava a výsledkem byl pouze bod. „Musím uznat, že hráli moc dobře. Jsou rychlí a mají smrtelné brejky. Ale přesto jsme měli vyhrát. Vyrovnávající gól jsme totiž dostali po chybě brankáře, kterému vypadl míč z náruče,“ posteskl si Štverka.

Přestože výsledky teď nejsou, tým zůstává v klidu. „Neděláme z toho tragédii. Teď nás čekají dva zápasy venku a tam se nám daří přece jen více. V Bystřici chceme vyhrát. Pokud se chceme držet dále na špici tabulky, nic jiného si ani dovolit nesmíme. Pak totiž jedeme do Poruby a to bude hodně tvrdý oříšek,“ zamyslel se trenér Petřkovic.

I přesto, že v posledních dvou kolech získal tým pouze jeden bod, v tabulce si drží druhou pozici o skóre před Porubou. „Už před začátkem sezony jsem říkal, že soutěž bude hodně vyrovnaná. A to se potvrzuje. Na špici jsou týmy, které tam byly i loni. To se týká Poruby, nás, Háje a Pusté Polomi. Trošku mě ale překvapuje, že se tam neobjevují mužstva, která spadla z divize. Od nich jsem čekal přece jen více,“ dodal Václav Štverka.