Hra místy připomínala zápasy v bahně, přesto se bylo na co dívat. „Ačkoli terény byly hodně špatné, musím říct, že se hrál výborný fotbal. Bylo to sice těžší a hlavně fyzicky náročnější, ale bylo to pěkné,“ rozplýval se nad zápasem trenér Poruby Zdeněk Svatonský.

Po vyrovnaném prvním poločase ovládla Poruba po změně stran hru. „Měli jsme opravdu velkou převahu. Místy to vypadalo, že soupeři docházejí síly, bohužel jsme z rohu dovolili soupeři vyrovnat. Měli jsme šance, ale nedokázali jsme to už zvrátit,“ posteskl si Svatonský, který nešetřil chválou na adresu hostujícího gólmana. „Chytá za ně Radim Ujfaluši, brácha slavného Tomáše. A musím říct, že je zachránil. Ještě nikdy jsem v krajském přeboru neviděl brankáře takhle zachytat.“

Konečná remíza s vedoucím týmem soutěže je tedy nakonec pro Porubu zklamáním. „Měli jsme vyhrát. Stálo nás to hodně sil, bohužel jsme nedokázali vyhrát. Posledních dvacet minut jsme je nepustili za půlku, ale oni to ubránili. Ale takový už je fotbal. Někdy to vyjde, jindy ne. Ale kluky musím pochválit za fantastický výkon. Hráli zodpovědně a vítězství by si zasloužili,“ uvedl Svatonský.