Konečně má přát v sobotu 26. července fotbalu i počasí. Velká sláva se chystá v Janovicích, kde místní klub dodatečně slaví postup do I.B třídy.

Tečku za letním turné zde totiž v exhibičním zápase od 17 hodin udělá Kubina Team.

Janovičtí připravili pro fanoušky řadu akcí, tou hlavní ale je, že každý majitel platného lístku dostane pivo Radegast zdarma. „Pivo k fotbalu vždycky patřilo, tak chceme příznivce potěšit. Má být pěkně, tak třeba přijde každému vhod,“ usmál se hokejový obránce Toronta a nejslavnější rodák z Janovic Pavel Kubina.

Hráči Kubina Teamu také v Janovicích podpoří dobrou věc. „Šek na 30 tisíc korun předáme Dětskému rehabilitačnímu stacionáři fifejdské nemocnice v Ostravě,“ poznamenal Kubina.

Na sladkosti i adidas míče, se kterými se hrálo Euro, se zase mohou těšit janovičtí žáci. „Vstupné činí 30 korun a děti do 15 let mají vstup zdarma. Také tentokrát po zápase bude autogramiáda všech hráčů,“ poznamenal manažer Janovic Petr Nezhoda.

Kubina Team se opět představí v plné síle a na hřišti nebudou chybět hokejisté Pavel Kubina, Filip Kuba, Rostislav Olesz, Vladimír Vůjtek, František Černík, Tomáš Fleischmann nebo Petr Kalus. Z bývalých fotbalistů se představí třeba Pavel Srníček, Radek Látal nebo Petr Samec. „Do obrany jsme získali i novou posilu, když za náš tým nastoupí i šéf Baníku Tomáš Petera,“ usmál se Kubina.

Mediálním partnerem Kubina Teamu je Deník.