Výsledky a tabulky MSFL, Divize E a krajského přeboru

Ostrava - Uvádíme výsledky a tabulky fotbalových soutěží MSFL, Divize E a krajského přeboru.

31.8.2008

FOTBALOVÝ MARATON. Ti z Pražanů, kteří si po dlouhém půstu chtějí fotbalu užít vrchovatě, mohou dnes stihnout zápasy obou pražských S./Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

MSFL

BRNO B-UNIČOV 0:2 Branky: 12. Žmolík, 16. Hrubý. Rozhodčí: T. Kratochvíl. ŽK: Pašek – Vejvoda, Stoklásek, Toman. 130 diváků. Poločas 0:2.

HLUČÍN-BYSTRC 3:1 Branky: 3. a 80. H. Prokeš, 79. Hanus – 85. Komínek. Rozhodčí: Dudek. ŽK: Koubek – Janíček, Veselovský. 853 diváků. Poločas 1:0.

HLUČÍN: Kosmák – D. Barcal, Drozd, Bogdaň, Štýbar – Valášek (46. Žižka), Melecký (40. Poštulka), H. Prokeš, Koubek – Böhm (72. Kovář), Hanus. Trenér Petr Samec.

BYSTRC: Krajíček – Komínek, Janíček, Jirásek, Drga – Moučka (59. Logara), Šíma, Zdráhal, Veselovský – Zedníček (46. Kalina), Outrata (70. Drábek). Trenér Zbyněk Zbořil.

BLANSKO-ZNOJMO 2:4 Branky: 87. Sehnal, 89. Čejka – 21., 55. a 75. Kováč, 43. Minarech z pen. Rozhodčí: Duda. ŽK: Sehnal, Kleveta, Kugler – Veselý, Hrubý. 598 diváků. Poločas 0:2.

KROMĚŘÍŽ-OLOMOUC B 3:2 Branky: 4. a 90( 1). Mazouch, 15. Janča – 7. Nepožitek, 45. Klesnil. Rozhodčí: Proske. ŽK: Mazouch, Veselý – Javůrek, Ulma, Nepožitek. 300 diváků. Poločas 2:2.

SLOVÁCKO B-ZLÍN B 0:0 Rozhodčí: Pochylý. ŽK: Přílučík, Filipský, Sládek – McQuilkin. 96 diváků.

OSTRAVA B-FR.-MÍSTEK 0:0 Rozhodčí: Šalata. ŽK: Markovič – Uvíra, Cabák. 570 diváků.

OSTRAVA B: Buček – Zawada, Blažek, Hrtánek, Križan – Bartl (76. Bochňák), Mišinský, Kosňovský, Wojnar – Markovič, Mucha. Trenér Dušan Vrťo.

FRÝDEK-MÍSTEK: Prepsl – Uvíra, Staněk, Prokeš (82. Pařenica), Švrček – Schaffartzik, Cabák, Husárik, Němec (64. Lokša) – Zmeškal (46. Hrdlička), Vodák. Trenér Radoslav Látal.

JIHLAVA B-MUTĚNICE 1:0 Branka: 66. Vácha. Rozhodčí: Adámková. ŽK: Vácha, Štěpanovský, Pacholík – Jašíček. 150 diváků. Poločas 0:0.

BŘECLAV-ZÁBŘEH 1:3 Branky: 33. Fiala – 43. Svozil, 56. Pobucký, 74. Martinka. Rozhodčí: Hulcký. ŽK: Bouška, Dvořák, Svoboda – Pobucký, Špunda, Suchánek. ČK: 65. Pacák. 190 diváků. Poločas 1:1.

Divize E

Orlová-Město Albrechtice 1:0 (0:0), 90( 1). Prčík, 80 diváků. Havířov-Brumov 0:0, 240 diváků.

Velké Karlovice-Hranice 3:0 (1:0), 56. a 63. Minarčík, 4. Orság, ČK: 79. Bočan (H.), 154 diváků.

VOKD Poruba-Šumperk 1:0 (1:0), 36. Martinka, 150 diváků.

Slavičín-Rýmařov 2:0 (1:0), 25. Kříž, 90. Kulíšek, 160 diváků.

Valašské Meziříčí-Dolní Benešov 2:4 (2:2), 5. a 18. Mydlo – 32. a 70. Malohlava, 9. Šrom, 55. Holčák, 380 diváků.

Frenštát pod Radhoštěm-Kravaře 0:0, 410 diváků.

Velké Losiny-Bystřice pod Hostýnem 3:1 (2:0), 22. Ferko, 30. Hanzel, 62. Soukup – 83. Zehnálek, 410 diváků.

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

L. Petrovice-Český Těšín 1:2 (0:2), Niko – Šmahaj, Zima (penalta), 120 diváků.

Háj ve Slezsku-B. Albrechtice 0:1 (0:1), Stachl, 105 diváků.

Pustá Polom-Krnov 1:2 (0:0), Štýbar – Zelník, Bačovský, 120 diváků.

Bohuslavice-Oldřišov 1:2 (1:2), Schüler – Ulička, J. Žídek, ČK: Šamarek (O.), 180 diváků.

Frýdlant nad Ostravicí-Petřkovice 0:0, ČK: Urbančík (P.), 348 diváků.

Nový Jičín-Jakubčovice 1:1 (0:0), Dědík – Pavelka, 570 diváků.

S. Bruntál-Vratimov 3:1 (1:0), Domiter, Foltýn, Ševčík (penalta) – Gasojev, ČK: Sotorník (V.), 200 diváků.

Bohumín-Lískovec 3:2 (1:1), D. Štverka 2, Neuwirth – J. Myšinský, M. Kohut, 342 diváků.

31.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zápas 14. kola první fotbalové ligy mezi týmy FC Slovan Liberec a FC Baník Ostrava se odehrál 18. listopadu na stadionu U Nisy v Liberci. Na snímku se raduje Radek Voltr po vstřelení vítězné branky.
13

Liberec díky střídajícímu Voltrovi udolal Baník a uhájil místo v elitní čtyřce

AKTUALIZUJEME

Jednoho muže vlak zabil, druhého jiný vlak těžce zranil

Kvůli nemoci se ruší dnešní představení v Divadle Antonína Dvořáka

Dnešní Noc divadel bude v Ostravě o jedno představení chudší.

Zavětveného paraglidistu museli ze stromu sundat hasiči

Ve větvích stromu přistál v sobotu odpoledne paraglidista, který nezvládl manévr se svým křídlem.

Zajímavou honičku mohli sledovat lidé v sobotu před polednem v centru Havířova. Policistům tam v dopadení utíkajícího podezřelého muže vydatně pomohl cyklista.

Od neděle se mohou na horách tvořit sněhové jazyky

Od nedělního poledne se mohou v horských oblastech Česka místy tvořit sněhové jazyky, ojediněle i závěje. Na horách napadne do pondělního večera většinou deset až 25 centimetrů nového sněhu. Na návětří hor může na některých místech napadnout až 40 centimetrů, a to hlavně v Krušných horách a na Šumavě.