V pátek 23. ledna a sobotu 24. ledna byla tentokrát na programu jen tři utkání. Zápas mezi Bohumínem a dorostem Baníku byl totiž odložen až na únor.

Největším šlágrem asi byl duel mezi divizní Porubou a druhým týmem krajského přeboru Jakubčovicemi. Po boji se nakonec radovala Poruba, která vyhrála nejtěsnějším rozdílem. V tabulce ale divizní celek zůstává až čtvrtý kvůli horšímu skóre. Na čele je Pustá Polom, která si po Porubě poradila i s dalším ostravským celkem, Petřkovicemi. Ty jsou po dvou kolech poslední bez bodu.

„Prohráli jsme oba zápasy, ale tragédii bych z toho nedělal. V tom prvním jsme měli potíže se sestavou, někteří kluci měli ještě dovolenou a jiní zase pracovní povinnosti. S Pustou Polomí jsme zase zkoušeli kluky z béčka a několik nových hráčů. Sehráli jsme vyrovnané utkání, místy jsme byli i lepší, ale dostali jsme dva katastrofální góly. Takové brankář nedostane snad za celou sezonu. Ale i to se stane,“ řekl k prozatímnímu vystoupení Petřkovic trenér Jiří Hořínek. V posledním duelu se pak dorost Vítkovic rozešel smírně s Čeladnou 1:1.

Výsledky 2. kola: VOKD Poruba - FC Jakubčovice 1:0, FC Vítkovice U19 - SK Čeladná 1:1, SC Pustá Polom - FC Odra Petřkovice 3:1.