„Dá se předpokládat, že tam bude tepleji, to pak tréninky i zápasy vypadají úplně jinak než na umělce,“ uvedl záložník Baníku Mario Lička, který nedělal vědu z toho, že jeho tým v sobotu prohrál s druholigovým celkem HFK Olomouc.

„Každý, kdo zápas viděl, poznal, že jsme po náročném tréninkovém cyklu a máme toho fakt plné zuby. Trenér se sice snažil rozložit zátěž na všechny, ale kvůli různým potížím nás bylo docela málo, takže jsme někteří hráli i celé utkání. Trochu to na nás teď sedlo, ovšem den volna nám určitě pomůže a do většího tepla se docela těšíme,“ usmál se Lička.

U srdce ho může hřát i to, že jeho tým jde do finální fáze nepříliš populární zimní přípravy. „Víme, že to nejtěžší máme asi v tuhle chvíli za sebou. Především na soustředění v okolí Luhačovic jsme dostali pořádně zabrat, myslím, že máme naběháno dost. Teď se zase budeme víc věnovat fotbalu,“ usmál se Lička, jehož tým už zítra prověří lídr rumunské ligy Dinamo Bukurešť. „Tohle je rozhodně atraktivní protivník. Každý mezinárodní zápas je jiný, dodává hráčům nové zkušenosti. Hodně nám ale v Turecku dají i tréninky, budeme určitě pořád pracovat s míčem, takže věřím, že se dostaví i přesnost.“