Nad síly svěřenců trenéra Karla Večeři byl lídr rumunské ligy Dinamo Bukurešt. Pohledný zápas si nenechal ujít ani český kouč působící momentálně v Kluži Dušan Uhrin mladší, jehož nový klub je rovněž v Antalyi na soustředění.

Baník vstoupil do utkání aktivně a už ve 14. minutě Otepka chytře zahraným trestným kopem vystrašil gólmana Lobonta, který jeho pokus ze čtyřiceti metrů vyrazil na břevno. Štěstí ale měl i Vašek na druhé straně, kterému pomohla branková konstrukce při střele Zica.

I když měl ostravský celek hlavně ve druhém poločase převahu, skórovat se mu nepodařilo. Obrovské šance spálili Metelka (65. minuta) a Wojnar (76. minuta), kteří z dobrých pozic nedokázali trefit branku.

O osudu zápasu rozhodl v 56. minutě Niculescu, který se trefil z trestného kopu. V závěru utkání, když už na hřišti hráli i mladíci baníku, pak pečetil výhru Dinama Cristea.

FC Baník Ostrava – FC Dinamo Bukurešť 0:2 (0:0).

Branka: 53. Niculescu, Cristea. Žlutá karta: Vašek. Rozhodčí: Yusuf Metzek. Baník: Vašek – Zawada, Bolf, Pavlík (46. Neuwirth), Marek – Metelka (72. Wojnar), Otepka (46. Kosňovský), Hable, Lička – Zeher (64. Přecechtěl), Střihavka (46. Markovič).