V nadsázce by se klidně dalo říct, že se z nich stala nerozlučná dvojice. Posilovna, plavání, běh v moři. To je nejčastější náplň dne pravého beka ostravského Baníku. „Řízek (Radim Řezník - pozn. aut.) je vzorný pacient. Co se mu řekne, to dodržuje. Někdy si ještě přidává,“ říká Karin Odehnalová. „Dělá veliké pokroky. Sval na noze roste, už i ohebnost je čím dál lepší. Bude to dobré,“ poznamenala Odehnalová.

Řezníkovi hodně pomáhá i běhání v moři, které kvůli chladnější vodě působí jako balzám na operované koleno. „Je to čím dál lepší, i tréninky tady kolenu hodně pomáhají. Běhání v moři, skvěle vybavená posilovna, bazén. Teda když tam zrovna nedělají binec malí Turci, kteří tu jsou na nějakém soustředění. Minule jsem je musel vyhodit, nedalo se vůbec plavat,“ zlobil se na oko Řezník.

Právě v bazénu plave s ploutvemi. „To je větší záběr na koleno, než kdybych plaval bez nich,“ vysvětluje Řezník, který věří, že se brzy zapojí do klasické přípravy týmu. „Snažím nic neošidit. Chci být brzy zpátky a dělám pro to maximum. Jsem rád, že jsem mohl s kluky jet i sem, Karin je mi pořád k ruce a chtěl bych jí za vzornou péči moc poděkovat,“ dodal Řezník.