Fotbal - Moravskoslezský - I.A třídy

SKUPINA A:

Jakartovice-Fulnek B 2:0 (2:0), branky: Michal Satke, Jiří Böhm.

Velké Hoštice-Mokré Lazce 2:1 (1:0), Čavera 2 – Kostřiba.

Heřmanice-Štěpánkovice 2:0, podrobnosti nehlášeny.

Slavia Opava-Kobeřice 1:1 (0:1), Babic – Buchta.

Krásné Pole-Radvanice 1:0 (0:0), Hodulík.

Bolatice-Hradec n. M. 2:0 (1:0), Ballarin, Ceplý.

Slavkov-Ludgeřovice 1:1 (1:0), Pavelek – Kadlčík.

1. Hradec n. M. 15 12 2 1 34:14 38
2. Jakartovice 15 11 1 3 38:21 34
3. Fulnek B 15 9 0 6 39:24 27
4. Ludgeřovice 14 8 3 3 24:15 27
5. Krásné Pole 15 7 0 8 20:20 21
6. Mokré Lazce 15 6 2 7 23:23 20
7. Kobeřice 15 5 5 5 17:19 20
8. Heřmanice 15 6 1 8 30:34 19
9. Bolatice 14 6 1 7 20:28 19
10. Slavia Opava 14 4 4 6 18:22 16
11. Štěpánkovice 14 5 0 9 23:39 15
12. Slavkov 14 3 3 8 19:23 12
13. Velké Hoštice 15 3 3 9 19:29 12
14. Radvanice 14 3 3 8 17:30 12

SKUPINA B:

Čeladná-Raškovice 5:1 (3:0), branky: Kunz 2, Ulehla, Rodek, Březovský – Kaulinec.

Dětmarovice-Brušperk 3:1 (1:0), Schimke, Punčochář z pok. kopu, Kozubík – Pavlas.

Horní Suchá-Příbor 2:0 (1:0), Jeziorský, Kaleta.

Stonava-Stará Bělá 0:1 (0:1), Šťástka z pok. kopu.

Lichnov-Dolní Lutyně 0:3 (0:3), Tvrdý, Nadhajský, Vanečko.

Libhošť-Smilovice 0:3 (0:1), Cieslar, Ganczarczyk, Noga.

Bystřice-St. Město u F-M 2:0 (1:0), Baumann, Turoň.

1. Čeladná 14 11 2 1 37:9 35
2. Dětmarovice 14 9 3 2 44:10 30
3. Smilovice 14 9 2 3 36:20 29
4. Stará Bělá 14 8 3 3 23:9 27
5. Bystřice 14 6 5 3 18:10 23
6. Staré Město 14 7 2 5 21:26 23
7. Dolní Lutyně 15 6 3 6 29:26 21
8. Libhošť 14 6 0 8 20:30 18
9. Raškovice 14 5 3 6 19:29 18
10. Stonava 15 5 2 8 36:28 17
11. Brušperk 14 4 2 8 16:27 14
12. Horní Suchá 14 3 4 7 21:27 13
13. Příbor 14 3 2 9 15:31 11
14. Lichnov 14 0 1 13 2:55 1

Fotbal - Moravskoslezský - I.B třídy

SKUPINA A:

Úvalno-Dolní Benešov B 1:0 (0:0), branka: Miloš Ryška.

Dolní Moravice-Chomýž 1:2 (0:1), Cetkovský – Juroška, Baczke.

Jindřichov-Břidličná 0:0.

Stěbořice-Suché Lazce 3:2 (2:0), Martin Dietrich 2, David Osadník – Robert Grof, Pavel Dluhoš.

Krásné Loučky-Chuchelná 4:0, Dembinský, Fiurášek, Beran, Vota.

Chlebičov-Strahovice 0:1 (0:1), Baranec.

Komárov-Zlatníky 1:0 (0:0), Radim Walach.

1. Strahovice 15 10 5 0 33:9 35
2. Jindřichov 15 8 4 3 25:12 28
3. Chomýž 15 8 3 4 29:16 27
4. Suché Lazce 14 8 2 4 35:24 26
5. Úvalno 15 7 3 5 38:32 24
6. Zlatníky 15 6 3 6 32:30 21
7. Břidličná 14 6 3 5 25:25 21
8. Stěbořice 15 6 1 8 29:30 19
9. Krásné Loučky 14 5 3 6 26:33 18
10. Komárov 14 5 3 6 18:26 18
11. Dolní Moravice 15 5 1 9 19:32 16
12. Chlebičov 15 4 3 8 19:24 15
13. Dol. Benešov B 14 2 4 8 22:34 10
14. Chuchelná 14 2 2 10 16:39 8

SKUPINA B:

Slovan Ostrava-Dolní Lhota 2:3 (0:0), branky: Michalič, Gabriel – Souček, Heřman, Stanovský.

Šilheřovice-Klimkovice 1:0 (0:0), Bittner.

Píšť-Darkovice 2:0 (1:0), Smolka, Kozelek.

Vřesina-Kozmice 1:2 (0:1), Řehák – Vehovský, Kašuba.

Darkovičky-Hrabová 0:0.

Markvartovice-FC Ostrava-Jih 0:0.

Hať-Velká Polom 1:0 (1:0), Majer.

1. Šilheřovice 14 9 1 4 31:20 28
2. Darkovice 15 8 3 4 29:16 27
3. Dolní Lhota 15 8 3 4 35:24 27
4. Píšť 14 7 5 2 37:23 26
5. Kozmice 15 7 2 6 17:24 23
6. Markvartovice 15 6 3 6 34:26 21
7. Velká Polom 15 6 3 6 27:33 21
8. Hrabová 15 5 5 5 22:23 20
9. FC Ostrava-Jih 14 5 4 5 23:19 19
10. Darkovičky 15 5 3 7 22:30 18
11. Vřesina 15 5 2 8 26:26 17
12. Hať 14 5 2 7 17:35 17
13. Klimkovice 15 4 4 7 27:31 16
14. Slovan Ostrava 15 2 2 11 27:44 8

SKUPINA C:

Záblatí-Dobrá 0:3 (0:1), branky: Palarčík 2, Baran.

Hnojník-Mosty 1:3, podrobnosti nehlášeny.

Vendryně-Dolní Datyně 1:2 (1:1), Kohút – Jakšl, Vodák.

Oldřichovice-Hrádek 6:2 (3:0), Lukáš Stoszek 2, Hanke 2, Mauritz, Martin Sikora – Tomáš Stoszek 2.

Slavoj Petřvald-Nýdek 2:1, Levanský, Huráč – Svaczyna.

Jablunkov-Sedliště 1:1 (0:0), Szotkowski – Halama.

Inter. Petrovice-Nebory 3:0 (1:0), Volný 2, Kožiak.

1. Mosty 14 10 2 2 41:25 32
2. Oldřichovice 14 10 1 3 46:20 31
3. Dolní Datyně 14 9 1 4 32:18 28
4. Sedliště 14 9 1 4 33:24 28
5. Dobrá 14 7 3 4 29:19 24
6. Nýdek 15 7 2 6 36:26 23
7. Hrádek 15 6 3 6 26:29 21
8. Hnojník 14 6 2 6 25:28 20
9. In. Petrovice 14 5 4 5 30:26 19
10. Nebory 14 3 6 5 21:28 15
11. Sj Petřvald 15 4 2 9 23:30 14
12. Jablunkov 15 2 4 9 25:36 10
13. Vendryně 14 2 4 8 17:37 10
14. Záblatí 14 2 1 11 17:55 7

SKUPINA D:

Fryčovice-Vlčovice 1:2 (0:2), branky: Rumel – Lichnovský, Beseda.

Suchdol-FC Bílovec 1:0 (1:0), Tomáš Rek.

Metylovice-V. Albrechtice 1:1 (1:1), Rypka – Pavlovský.

Janovice-Odry 3:0 (1:0), Žižka, Karásek, Cidlík.

Tichá-Polanka 0:2 (0:1), Bartoš, Prausek.

Starý Jičín-Kateřinice 3:1 (1:1), Glogar 2, Folberger – Polášek.

Petřvald n. M.-Kozlovice 3:0 (1:0), Válek 2, Malý.

1. Janovice 15 12 1 2 54:13 37
2. Suchdol n. O. 15 9 1 5 29:30 28
3. Vlčovice 14 8 3 3 28:16 27
4. Starý Jičín 14 8 2 4 37:24 26
5. Petřvald n. M. 14 7 4 3 26:21 25
6. Polanka 14 7 2 5 22:21 23
7. Kateřinice 15 7 1 7 34:26 22
8. Tichá 15 6 3 6 23:21 21
9. Odry 15 5 2 8 20:27 17
10. FC Bílovec 14 4 4 6 9:15 16
11. Kozlovice 14 4 3 7 15:21 15
12. Fryčovice 14 4 1 9 18:30 13
13. V. Albrechtice 15 3 3 9 15:34 12
14. Metylovice 14 1 2 11 11:42 5