I. liga staršího dorostu - 20. kolo:

Č. Budějovice - Bohemians 1905 0:1 (0:0), Hradec Král. - Zlín 2:0 (1:0), Jihlava - Plzeň 3:3, Sparta - Most 3:2 (0:2), Slovácko - Slavia 1:2 (0:0), Brno - Olomouc 0:2 (0:2), Příbram - Ostrava 0:2 (0:1), Teplice - Opava 1:0 (0:0).

1. Sparta 20 14 1 5 49:30 43
2. Olomouc 20 12 5 3 40:17 41
3. Zlín 20 10 5 5 36:25 35
4. Slavia 20 9 5 6 38:31 32
5. Hradec Králové 19 9 5 5 22:19 32
6. Ostrava 19 8 6 5 35:23 30
7. Teplice 20 9 2 9 42:38 29
8. Příbram 19 7 4 8 26:33 25
9. Brno 20 7 3 10 27:29 24
10. Plzeň 19 6 6 7 26:32 24
11. Most 19 7 3 9 30:40 24
12. Č. Budějovice 20 6 4 10 28:33 22
13. Bohemians 1905 20 5 6 9 26:30 21
14. Jihlava 19 6 2 11 34:48 20
15. Slovácko 20 3 7 10 17:33 16
16. Opava 18 3 6 9 23:38 15

Kanonýři po min. kole: 15 – Putz (Sparta), 11 – Kraut (Ostrava), Motal (Zlín).

I. liga mladšího dorostu - 20.kolo:

Č. Budějovice - Bohemians 1905 1:3 (0:2), Hradec Král. - Zlín 1:1 (0:0), Jihlava - Plzeň 0:0, Sparta - Most 12:1 (3:1), Slovácko - Slavia 1:0 (0:0), Brno - Olomouc 0:0, Příbram - Ostrava 1:1 (1:0), Teplice - Opava 1:1 (0:0).

1. Sparta 20 14 4 2 68:17 46
2. Olomouc 20 12 3 5 39:22 39
3. Slovácko 20 8 7 5 26:24 31
4. Zlín 20 8 6 6 39:28 30
5. Plzeň 19 7 8 4 27:26 29
6. Ostrava 19 7 7 5 37:26 28
7. Hradec Králové 19 7 7 5 32:23 28
8. Slavia 20 7 7 6 33:24 28
9. Opava 18 7 4 7 20:23 25
10. Brno 20 5 9 6 21:25 24
11. Jihlava 19 5 8 6 26:23 23
12. Bohemians 1905 20 5 6 9 28:39 21
13. Teplice 20 4 8 8 24:43 20
14. Příbram 19 3 7 9 18:31 16
15. Č. Budějovice 20 4 4 12 19:44 16
16. Most 19 3 5 11 21:60 14

Moravskoslezská liga staršího dorostu - 19.kolo:

Jihlava B - Vítkovice 1:0 (1:0), Znojmo - Sparta Brno 3:0 (0:0), Slovácko B - Karviná 1:1, FC Brno B - Ostrava B 0:1 (0:0), Sigma Olomouc B - Frýdek 2:0, Třinec - Zlín B 0:1 (0:0), Vyškov - Opava B 0:3, Kroměříž - Šardice 2:0. Předehrávka 20. kola: Ostrava B - Sig. Olomouc B 0:1.

1. Ostrava B 19 13 5 1 50:14 44
2. Sigma Olomouc B 20 13 4 3 44:21 43
3. Vítkovice 19 11 2 6 50:28 35
4. Jihlava B 19 10 4 5 49:29 34
5. Kroměříž 18 9 5 4 31:16 32
6. Frýdek-Místek 18 9 3 6 25:22 30
7. Slovácko B 19 8 5 6 40:23 29
8. Zlín B 19 8 4 7 32:30 28
9. Třinec 18 7 3 8 31:24 24
10. FC Brno B 18 6 6 6 28:33 24
11. Opava B 19 6 4 9 43:38 22
12. Šardice 19 6 4 9 23:45 22
13. Sparta Brno 19 5 5 9 22:32 20
14. Karviná 19 3 5 11 30:45 14
15. Znojmo 18 4 2 12 17:44 14
16. Vyškov 19 1 1 17 11:82 4

Moravskoslezská liga mladšího dorostu - 19. kolo:

Jihlava B - Vítkovice 2:0 (1:0), Znojmo - Sparta Brno 2:0 (1:0), Slovácko B - Karviná 0:0, FC Brno B - Ostrava B 3:1 (1:0), Sigma Olomouc B - Frýdek 4:0, Třinec - Zlín B 0:2 (0:1), Vyškov - Opava B 1:4, Kroměříž - Šardice 1:0. Předehrávka. 20. kolo: Ostrava B - Sig. Olomouc B 0:1.

1. Sigma Olomouc B 20 17 1 2 58:22 52
2. Slovácko B 19 12 3 4 41:15 39
3. Ostrava B 19 11 1 7 41:24 34
4. Kroměříž 18 9 2 7 34:22 29
5. Třinec 18 8 4 6 33:24 28
6. FC Brno B 18 8 4 6 31:24 28
7. Sparta Brno 19 8 4 7 30:32 28
8. Jihlava B 19 7 5 7 31:27 26
9. Zlín B 19 8 1 10 22:37 25
10. Vyškov 19 7 3 9 26:34 24
11. Opava B 19 6 4 9 25:30 22
12. Vítkovice 19 5 6 8 27:30 21
13. Frýdek 18 5 6 7 16:30 21
14. Karviná 19 5 5 9 26:38 20
15. Znojmo 18 4 3 11 16:42 15
16. Šardice 19 2 4 13 8:34 10

Moravskoslezská divize staršího dorostu - skupina E - 17. kolo:

Fulnek - Jeseník 3:0, Hranice - Val. Meziříčí 0:3 (0:3), HFK Olomouc - Ostrava-Jih 1:1 (0:0), Uničov - Havířov 3:0, Hlučín - Vsetín 1:0, Přerov - Bystřice p. H. 3:0 (1:0), Vítkovice B - Zábřeh 4:2.

1. Fulnek 15 12 1 2 54:15 37
2. Hlučín 14 12 0 2 40:16 36
3. Uničov 14 10 2 2 34:11 32
4. HFK Olomouc 15 8 5 2 49:24 29
5. Havířov 15 6 4 5 29:24 22
6. Zábřeh 14 7 1 6 23:28 22
7. Přerov 15 6 2 7 39:28 20
8. Vítkovice B 15 6 2 7 36:29 20
9. Bystřice p. H. 14 6 2 6 31:37 20
10. Hranice 14 5 2 7 27:36 17
11. Vsetín 14 5 1 8 22:29 16
12. Val. Meziříčí 15 4 0 11 20:54 12
13. Ostrava-Jih 14 1 3 10 17:41 6
14. Jeseník 14 0 1 13 18:67 1

Moravskoslezská divize mladšího dorostu - 17. kolo:

Fulnek - Jeseník 8:2, Hranice - Val. Meziříčí 1:0 (0:0), HFK Olomouc - Ostrava-Jih 2:2 (0:1), Uničov - Havířov 5:2, Hlučín - Vsetín 5:2, Přerov - Bystřice p.H. 6:0 (1:0), Vítkovice B - Zábřeh 0:3.

1. Přerov 15 13 1 1 57:11 40
2. HFK Olomouc 15 11 3 1 60:14 36
3. Hlučín 14 10 2 2 55:18 32
4. Vítkovice B 15 10 1 4 53:19 31
5. Hranice 14 9 3 2 41:19 30
6. Uničov 14 7 4 3 32:18 25
7. Zábřeh 14 7 2 5 34:26 23
8. Fulnek 15 5 2 8 45:43 17
9. Jeseník 14 4 1 9 28:57 13
10. Vsetín 14 4 0 10 25:52 12
11. Ostrava-Jih 14 2 3 9 26:48 9
12. Val. Meziříčí 15 2 2 11 21:69 8
13. Havířov 15 2 1 12 21:54 7
14. Bystřice p.H. 14 2 1 11 15:65 7

Krajský přebor staršího dorostu - 19. kolo:

Krnov - Dolní Benešov 2:2, Poruba - ČSAD Havířov 2:0, Třinec B - Frýdek-Místek B 1:1, Heřmanice - Jakubčovice 2:1, Kopřivnice - MFK Karviná B 1:4, MFK Havířov B - Nový Jičín 0:2, Slavia Opava - FC Bílovec 1:1.

1. MFK Karviná B 17 14 2 1 75:21 44
2. Frýdek-Místek B 15 12 1 2 43:13 37
3. Slavia Opava 17 10 1 6 45:32 31
4. Nový Jičín 16 9 2 5 31:35 29
5. Heřmanice 16 8 2 6 30:30 26
6. Třinec B 16 7 4 5 33:31 25
7. ČSAD Havířov 17 7 2 8 25:23 23
8. MFK Havířov B 17 7 2 8 28:34 23
9. Slavoj Bruntál 16 7 1 8 39:29 22
10. Dolní Benešov 16 5 3 8 27:32 18
11. Krnov 17 5 3 9 28:36 18
12. Poruba 16 5 1 10 21:44 16
13. Kopřivnice 16 4 2 10 25:53 14
14. Jakubčovice 17 3 3 11 20:42 12
15. FC Bílovec 15 1 7 7 25:40 10

Krajský přebor mladšího dorostu - 19.kolo:

Krnov - Dolní Benešov 0:4, Poruba - ČSAD Havířov 4:0, Třinec B - Frýdek-Místek B 2:1, Heřmanice - Jakubčovice 1:3, Kopřivnice - MFK Karviná B 0:5, MFK Havířov B - Nový Jičín 6:1, Slavia Opava - FC Bílovec 2:3.

1. Slavoj Bruntál 16 13 3 0 60:8 42
2. Poruba 16 13 2 1 58:13 41
3. MFK Karviná B 17 12 3 2 70:18 39
4. Dolní Benešov 16 11 1 4 46:19 34
5. Frýdek-Místek B 15 9 3 3 51:23 30
6. Slavia Opava 17 8 3 6 38:27 27
7. Krnov 17 8 1 8 36:30 25
8. Jakubčovice 17 7 2 8 38:51 23
9. Třinec B 16 6 4 6 16:26 22
10. MFK Havířov B 17 5 3 9 40:47 18
11. FC Bílovec 15 4 1 10 21:50 13
12. ČSAD Havířov 17 3 3 11 17:44 12
13. Kopřivnice 16 3 2 11 24:64 11
14. Nový Jičín 16 2 4 10 20:50 10
15. Heřmanice 16 0 1 15 9:74 1

Krajská soutěž dorostu, skupina A - 17.kolo:

Olymp. Bruntál - Kravaře 0:3, M. Albrechtice - Svinov 2:1, Petřkovice - Odry 0:1, Otice - Polanka 2:4, Rýmařov - Dolní Lhota 0:2, Ludgeřovice - Slavoj Rychvald 3:1, Hať - Kobeřice 3:0.

1. Polanka 14 13 0 1 67:14 39
2. Rýmařov 14 10 2 2 56:21 32
3. Kravaře 15 10 1 4 49:29 31
4. Olymp. Bruntál 15 9 0 6 49:32 27
5. Dolní Lhota 15 9 0 6 39:36 27
6. Otice 15 7 3 5 28:21 24
7. Petřkovice 15 6 3 6 39:39 21
8. Svinov 15 6 1 8 26:41 19
9. Hať 15 6 1 8 30:49 19
10. Ludgeřovice 15 5 2 8 24:35 17
11. Odry 15 4 4 7 12:24 16
12. Kobeřice 15 4 3 8 23:27 15
13. M. Albrechtice 15 2 2 11 18:61 8
14. Slavoj Rychvald 15 1 2 12 20:51 5

Moravskoslezská liga starších žáků - 15. kolo:

FC Brno - Vítkovice 0:0, Znojmo - Sig. Olomouc 0:6 (0:3), Frýdek - Zlín 0:1, Karviná - Jihlava 5:0 (2:0), Slovácko - Sparta Brno odloženo, B. Ostrava - Opava 4:0 (2:0), Hlučín - Šardice 0:2 (0:1).

1. Vítkovice 15 12 3 0 43:12 39
2. Sigma Olomouc 15 12 1 2 43:16 37
3. B. Ostrava 15 10 0 5 35:15 30
4. Opava 15 8 2 5 35:21 26
5. Jihlava 15 7 3 5 31:23 24
6. Hlučín 15 8 0 7 32:28 24
7. Frýdek–Místek 15 7 3 5 20:19 24
8. FC Brno 15 6 3 6 30:13 21
9. Karviná 15 7 0 8 19:30 21
10. Zlín 15 4 6 5 18:20 18
11. Slovácko 14 3 3 8 20:27 12
12. Šardice 15 3 2 10 16:37 11
13. Znojmo 15 3 2 10 16:51 11
14. Sparta Brno 14 0 0 14 3:49 0

Moravskoslezská liga mladších žáků - 15.kolo:

FC Brno - Vítkovice 2:0, Znojmo - Sig. Olomouc 0:3 (0:1), Frýdek - Zlín 0:2, Karviná - Jihlava 0:3 (0:1), Slovácko - Sparta Brno odloženo, B. Ostrava - Opava 0:0, Hlučín - Šardice 5:1 (4:0).

1. FC Brno 15 13 1 1 51:5 40
2. Slovácko 14 12 1 1 50:13 37
3. Zlín 15 10 3 2 43:9 33
4. Sigma Olomouc 15 10 1 4 57:15 31
5. Hlučín 15 10 1 4 58:36 31
6. Jihlava 15 9 1 5 32:25 28
7. B. Ostrava 15 5 3 7 31:34 18
8. Vítkovice 15 5 2 8 16:32 17
9. Opava 15 4 4 7 21:39 16
10. Šardice 15 3 4 8 22:33 13
11. Sparta Brno 14 3 1 10 10:36 10
12. Znojmo 15 3 1 11 15:55 10
13. Frýdek–Místek 15 2 2 11 9:38 8
14. Karviná 15 2 1 12 9:54 7

Moravskoslezská divize starších žáků, skupina E - 15. kolo:

Vítkovice B - Třinec 1:0, Valašský FC - Zábřeh 2:1, Havířov - Uničov 2:2, Zlín B - Rýmařov 2:1 (0:1), Brumov - Hranice 2:3, Přerov - Bílovec 1:0 (1:0), Jeseník - Ostrava B 1:5.

1. Ostrava B 15 15 0 0 45:5 45
2. Uničov 15 10 4 1 50:13 34
3. Přerov 15 8 4 3 22:15 28
4. Zlín B 15 7 3 5 24:18 24
5. Třinec 15 7 3 5 22:18 24
6. Bílovec 15 6 5 4 29:15 23
7. Hranice 15 6 4 5 20:19 22
8. Vítkovice B 14 6 2 6 13:16 20
9. Jeseník 15 5 3 7 21:32 18
10. Valašský FC 15 3 5 7 11:34 14
11. Havířov 14 2 4 8 19:33 10
12. Rýmařov 14 2 3 9 12:28 9
13. Zábřeh 14 2 3 9 6:29 9
14. Brumov 15 1 3 11 7:26 6

Moravskosleszká divize mladších žáků, skupina E - 15. kolo:

Vítkovice B - Třinec 4:0, Valašský FC - Zábřeh 7:0, Havířov - Uničov 5:1, Zlín B - Rýmařov 3:0 (1:0), Brumov - Hranice 0:2, Přerov - Bílovec 3:1 (2:1), Jeseník - Ostrava B 2:0.

1. Havířov 14 11 2 1 42:7 35
2. Ostrava B 15 10 3 2 37:11 33
3. Valašský FC 15 10 3 2 36:11 33
4. Jeseník 15 9 3 3 47:8 30
5. Přerov 15 9 1 5 33:18 28
6. Třinec 15 8 2 5 42:31 26
7. Zlín B 15 7 3 5 25:19 24
8. Bílovec 15 6 3 6 23:22 21
9. Brumov 15 6 1 8 22:37 19
10. Hranice 15 4 4 7 15:24 16
11. Uničov 15 3 2 10 20:39 11
12. Zábřeh 14 2 3 9 10:43 9
13. Vítkovice B 14 1 2 11 9:44 5
14. Rýmařov 14 0 2 12 4:51 2

Krajský přebor starších žáků - 17. kolo:

Slavoj Bruntál - Poruba 1:1, FC Ostrava- Jih - Jablunkov 2:1, Dolní Benešov - Frýdek-Místek B 2:0, Jakubčovice - Nový Jičín 3:0, MFK Karviná B - Stará Bělá 1:1, ŠSK Bílovec B - Hlučín B 4:3.

1. FC Ostrava- Jih 15 11 3 1 37:16 36
2. SFC Opava B 13 9 1 3 28:15 28
3. Nový Jičín 15 8 3 4 22:21 27
4. Jablunkov 14 8 0 6 26:19 24
5. MFK Karviná B 15 5 7 3 32:25 22
6. Hlučín B 15 7 1 7 27:27 22
7. Stará Bělá 14 5 4 5 17:19 19
8. Jakubčovice 14 5 2 7 25:28 17
9. Frýdek-Místek B 14 5 1 8 35:34 16
10. Slavoj Bruntál 15 4 4 7 19:23 16
11. Dolní Benešov 14 5 0 9 27:34 15
12. Třinec B 14 5 0 9 23:32 15
13. ŠSK Bílovec B 14 4 3 7 35:45 15
14. Poruba 14 3 3 8 19:34 12

Krajský přebor mladších žáků - 17. kolo:

Slavoj Bruntál - Poruba 4:1, FC Ostrava- Jih - Jablunkov 2:0, Dolní Benešov - Frýdek-Místek B 1:4, Jakubčovice - Nový Jičín 2:3, MFK Karviná B - Stará Bělá 11:0 ,ŠSK Bílovec B - Hlučín B 1:4.

1. Hlučín B 15 12 1 2 80:8 37
2. Nový Jičín 15 12 0 3 63:15 36
3. SFC Opava B 13 11 2 0 88:7 35
4. Frýdek-Místek B 14 11 0 3 59:20 33
5. MFK Karviná B 15 9 0 6 53:36 27
6. FC Ostrava- Jih 15 8 2 5 38:13 26
7. Slavoj Bruntál 15 6 3 6 24:35 21
8. Třinec B 14 6 1 7 35:27 19
9. ŠSK Bílovec B 14 6 0 8 43:27 18
10. Jakubčovice 14 5 3 6 50:35 18
11. Jablunkov 14 3 0 11 7:39 9
12. Dolní Benešov 14 2 2 10 15:78 8
13. Poruba 14 1 1 12 6:78 4
14. Stará Bělá 14 0 1 13 2:145 1

Krajská soutěž starších žáků, skupina A - 15. kolo:

Olymp. Bruntál - Fulnek 2:1, Budišov n. B. - Pustkovec 6:1, Kravaře - Odry 1:1, Studénka - M. Albrechtice 4:1, Slavia Opava - Krnov 0:0.

1. Slavia Opava 12 9 3 0 55:8 30
2. Studénka 12 8 3 1 36:15 27
3. Odry 12 8 1 3 29:17 25
4. Baník Ostrava C 11 7 2 2 56:14 23
5. Kravaře 12 6 2 4 32:16 20
6. M. Albrechtice 12 5 2 5 25:24 17
7. Budišov n. B. 12 5 2 5 27:33 17
8. Krnov 12 4 4 4 19:16 16
9. Olymp. Bruntál 12 3 1 8 14:48 10
10. Pustkovec 12 3 0 9 8:46 9
11. Fulnek 12 2 2 8 14:34 8
12. Vrbno p. P. 11 0 0 11 10:54 0

Krajská soutěž mladších žáků, skupina A - 15. kolo:

Olymp. Bruntál - Fulnek 5:2, Budišov n. B. - Pustkovec 0:3, Kravaře - Odry 2:3, Studénka - M. Albrechtice 0:1, Slavia Opava - Krnov 3:2.

1. Baník Ostrava C 11 11 0 0 84:9 33
2. Odry 12 9 1 2 41:18 28
3. Slavia Opava 12 8 1 3 51:18 25
4. Kravaře 12 8 1 3 28:20 25
5. M. Albrechtice 12 8 0 4 40:21 24
6. Olymp. Bruntál 12 7 1 4 45:17 22
7. Studénka 12 5 0 7 23:25 15
8. Krnov 12 4 1 7 26:32 13
9. Vrbno p. P. 11 4 1 6 22:41 13
10. Fulnek 12 2 0 10 15:59 6
11. Pustkovec 12 1 1 10 8:67 4
12. Budišov n. B. 12 0 1 11 3:59 1

Krajská soutěž starších žáků, skupina B - 15. kolo:

Brušperk - Frenštát p. R. 1:1, Hrabůvka - Svinov 2:3, FC Ostrava- Jih B - Ludgeřovice 3:0, Vratimov - Staříč 1:2, Hlubina - Bohumín 7:0.

1. Frenštát p. R. 12 10 1 1 49:9 31
2. Kopřivnice 11 10 0 1 68:6 30
3. Brušperk 12 9 1 2 46:11 28
4. FC Ostrava- Jih B 12 8 0 4 34:21 24
5. Svinov 12 6 1 5 19:22 19
6. Heřmanice 11 6 0 5 29:21 18

7. Vratimov 12 5 0 7 26:22 15
8. Hlubina 12 5 0 7 28:26 15
9. Hrabůvka 12 5 0 7 23:33 15

10. Staříč 12 4 1 7 15:59 13
11. Ludgeřovice 12 1 0 11 7:43 3
12. Bohumín 12 0 0 12 8:79 0

Krajská soutěž mladších žáků, skupina B - 15. kolo:

Brušperk - Frenštát p. R. 0:0, Hrabůvka - Svinov 0:5, FC Ostrava- Jih B - Ludgeřovice 0:4, Vratimov - Staříč 3:1, Hlubina - Bohumín 3:1.

1. Kopřivnice 11 10 0 1 58:11 30
2. Brušperk 12 9 2 1 58:8 29
3. Ludgeřovice 12 9 2 1 44:21 29
4. Frenštát p. R. 12 6 3 3 52:20 21
5. Hlubina 12 6 2 4 24:34 20
6. Vratimov 12 6 1 5 37:24 19
7. Svinov 12 6 0 6 31:32 18
8. Bohumín 12 3 3 6 35:40 12
9. Staříč 12 4 0 8 19:59 12
10. Hrabůvka 12 2 1 9 23:51 7
11. FC Ostrava- Jih B 12 1 2 9 12:48 5
12. Heřmanice 11 1 0 10 8:53 3