I.A TŘÍDA

SKUPINA A:

Ludgeřovice-Heřmanice 2:1 (1:1), branky: Kadlčík, Beránek – Turek.

Hradec n. M.-Krásné Pole 1:1 (1:1), Ondřej Hrbáč – Radek Křižák.

Radvanice-Velké Hoštice 3:0 (2:0), podrobnosti nehlášeny.

Mokré Lazce-Jakartovice 3:1 (2:1), Rozhon, Hrubý, Muzička – Stanko.

Fulnek B-Slavia Opava 1:1 (1:0). Šopor – Krčmařík.

Kobeřice-Slavkov 1:0 (0:0), Halfar.

Štěpánkovice-Bolatice 2:1 (1:1), Sebrala, Benek – Ballarin.

1. Hradec n. M. 16 12 3 1 35:15 39
2. Jakartovice 16 11 1 4 39:24 34
3. Ludgeřovice 15 9 3 3 26:16 30
4. Fulnek B 16 9 1 6 40:25 28
5. M. Lazce 16 7 2 7 26:24 23
6. Kobeřice 16 6 5 5 18:19 23
7. Kr. Pole 16 7 1 8 21:21 22
8. Heřmanice 16 6 1 9 31:36 19
9. Bolatice 15 6 1 8 21:30 19
10. Štěpánkovice 15 6 0 9 25:40 18
11. Sl. Opava 15 4 5 6 19:23 17
12. Radvanice 15 4 3 8 20:30 15
13. Slavkov 15 3 3 9 19:24 12
14. V. Hoštice 16 3 3 10 19:32 12

SKUPINA B:

St. Město u F-M-Libhošť 1:1 (0:1), branky: Adámek – vlastní Recman.

Stará Bělá-Lichnov 5:0 (2:0), Stařičný 3, Knapek, vlastní.

Dolní Lutyně-Horní Suchá 0:1 (0:0), Jan Janovský.

Příbor-Dětmarovice 2:2 (0:0), Horák, Strnka – Novák, Punčochář.

Čeladná-Brušperk 8:0 (5:0), podrobnosti nehlášeny.

Raškovice-Bystřice 3:0 (1:0). Kacíř, Perníkář, Kaulinec.

Smilovice-Stonava 4:0 (2:0). Noga 2, Szuscik, Pindor.

Oprava výsledku 17. kola: Libhošť-Smilovice 1:3.

1. Čeladná 15 12 2 1 45:9 38
2. Smilovice 15 10 2 3 40:21 32
3. Dětmarovice 15 9 4 2 46:12 31
4. St. Bělá 15 9 3 3 28:9 30
5. St. Město u FM 15 7 3 5 22:27 24
6. Bystřice n. O. 15 6 5 4 18:13 23
7. D. Lutyně 16 6 3 7 29:27 21
8. Raškovice 15 6 3 6 22:29 21
9. Libhošť 15 6 1 8 22:31 19
10. Stonava 16 5 2 9 36:32 17
;11. H. Suchá 15 4 4 7 22:27 16
;12. Brušperk 15 4 2 9 16:35 14
13. Příbor 15 3 3 9 17:33 12
14. Lichnov 15 0 1 14 2:60 1


I.B TŘÍDA

SKUPINA A:

Suché Lazce-Komárov 5:0 (2:0), branky: Hájek, Honěk, Havelka, Podešva, Kubín.

Chomýž-Úvalno 1:1 (1:1), Leszko – Sovadina z pok. kopu.

Zlatníky-Jindřichov 3:1 (3:1), Radim Uvíra z pok. kopu, Dimitre Gveorgviev, Jan Kavan – Hanus.

Dolní Benešov B-Krásné Loučky 3:2 (3:0). Janík 3 – Mamula 2.

Chuchelná-Stěbořice 0:0.

Břidličná-Chlebičov 2:1 (1:0), Holodňák, Juráš – Novák.

Strahovice-Dolní Moravice 3:0 (1:0). Baranec, O. Pekárek, J. Pekárek.

1. Strahovice 16 11 5 0 36:9 38
2. Suché Lazce 15 9 2 4 40:24 29
3. Chomýž 16 8 4 4 30:17 28
4. Jindřichov 16 8 4 4 26:15 28
5. Úvalno 16 7 4 5 39:33 25
6. Zlatníky 16 7 3 6 35:31 24
7. Břidličná 15 7 3 5 27:26 24
8. Stěbořice 16 6 2 8 29:30 20
9. Kr. Loučky 15 5 3 7 28:36 18
10. Komárov 15 5 3 7 18:31 18
11. D. Moravice 16 5 1 10 19:35 16
12. Chlebičov 16 4 3 9 20:26 15
13. D. Benešov B 15 3 4 8 25:36 13
14. Chuchelná 15 2 3 10 16:39 9

SKUPINA B:

FC Ostrava-Jih-Slovan Ostrava 3:1 (1:0), branky: Gelnar 2, Zdeněk Petr – Martin Kolář.

Klimkovice-Hať 3:4 (1:2), Jankovič, Koval, Teichmann – Vítkovský, Kegel, Macháček, Kliment.

Velká Polom-Markvartovice 4:3 (3:0), Pavel Sztefek 2, vlastní, Pončík – Bubla, Šimík, Drozd.

Dolní Lhota-Darkovičky 4:2 (1:1), Slíž, Jan Stanovský, Zezulka, Souček – Kuchař 2.

Hrabová-Vřesina 2:1 (0:1), podrobnosti nehlášeny.

Darkovice-Šilheřovice 0:0.

Kozmice-Píšť 0:4 (0:2), Návrat 2, Smolka, Ďurina.

1. D. Lhota 16 9 3 4 39:26 30
2. Píšť 15 8 5 2 41:23 29
3. Šilheřovice 15 9 2 4 31:20 29
4. Darkovice 16 8 4 4 29:16 28
5. Velká Polom 16 7 3 6 31:36 24
6. Hrabová 16 6 5 5 24:24 23
7. Kozmice 16 7 2 7 17:28 23
8. Ostrava-Jih 15 6 4 5 26:20 22
9. Markvartovice 16 6 3 7 37:30 21
10. Hať 15 6 2 7 21:38 20
11. Darkovičky 16 5 3 8 24:34 18
12. Vřesina 16 5 2 9 27:28 17
13. Klimkovice 16 4 4 8 30:35 16
14. Sn. Ostrava 16 2 2 12 28:47 8

SKUPINA C:

Dobrá-Inter. Petrovice 3:0 (1:0), branky: Palarčík z pok. kopu, Javorek, Filipčík.

Sedliště-Slavoj Petřvald 5:0 (4:0), Smichovič 3, Petr Juřica, Jan Verlík.

Dolní Datyně-Hnojník 1:1 (0:1), Malysz – Kušnirák.

Mosty-Záblatí 2:0 (1:0), Luboš Lukosz, Petr Kufa.

Nebory-Jablunkov 1:1 (0:0). Kopec – J. Martynek.

Nýdek-Oldřichovice 3:1 (1:0), R. Svaczyna, Vitrenga, Mazurek – Dytko.

Hrádek-Vendryně 0:0.

1. Mosty 15 11 2 2 43:25 35
2. Oldřichovice 15 10 1 4 47:23 31
3. Sedliště 15 10 1 4 38:24 31
4. D. Datyně 15 9 2 4 33:19 29
5. Dobrá 15 8 3 4 32:19 27
6. Nýdek 16 8 2 6 39:27 26
7. Hrádek 16 6 4 6 26:29 22
8. Hnojník 15 6 3 6 26:29 21
9. I. Petrovice 15 5 4 6 30:29 19
10. Nebory 15 3 7 5 22:29 16
11. Petřvald 16 4 2 10 23:35 14
12. Jablunkov 16 2 5 9 26:37 11
13. Vendryně 15 2 5 8 17:37 11
14. Záblatí 15 2 1 12 17:57 7

SKUPINA D:

V. Albrechtice-Fryčovice 1:3 (0:3), branky: Petr Žídek – Jan Šlachta 2, Daniel Galásek.

Vlčovice-Petřvald n. M. 1:0 (1:0), Lichnovský.

Kozlovice-Suchdol 2:4 (0:2), J. Elek, J. Harabiš z pok. kopu – Zuzaňák 3, Rek.

FC Bílovec-Starý Jičín 1:1 (1:1), M. Holaň – Barvenčík.

Kateřinice-Tichá 4:1 (2:0), D. Lys, T. Richter, Slouka, T. Světlík – Kupčík.

Polanka-Janovice 2:2 (1:0), P. Planka, J. Prausek – Samec, Machanec.

Odry-Metylovice 4:0 (2:0), Škopek 2, Merten, Marinov.

1. Janovice 16 12 2 2 56:15 38
2. Suchdol n. O. 16 10 1 5 33:32 31
3. Vlčovice 15 9 3 3 29:16 30
4. St. Jičín 15 8 3 4 38:25 27
5. Kateřinice 16 8 1 7 38:27 25
6. Petřvald n. M. 15 7 4 4 26:22 25
7. Polanka 15 7 3 5 24:23 24
8. Tichá 16 6 3 7 24:25 21
9. Odry 16 6 2 8 24:27 20
10. Bílovec 15 4 5 6 10:16 17
11. Fryčovice 15 5 1 9 21:31 16
12. Kozlovice 15 4 3 8 17:25 15
13. V. Albrechtice 16 3 3 10 16:37 12
14. Metylovice 15 1 2 12 11:46 5