I. dorostenecká liga, starší dorost

21. kolo:

Zlín - Opava 2:1 (0:0), Bohemians 1905 - Hradec Král.2:0 (1:0), Ostrava - Č. Budějovice odloženo na 22. dubna, Olomouc - Příbram 3:0 (1:0), Slavia - Brno 2:1 (0:1), Most - Slovácko 2:0 (2:0), Plzeň - Sparta odloženo na 15. dubna, Jihlava - Teplice 1:2 (1:0).

1. Olomouc 21 13 5 3 43:17 44
2. Sparta 20 14 1 5 49:30 43
3. Zlín 21 11 5 5 38:26 38
4. Slavia 21 10 5 6 40:32 35
5. Teplice 21 10 2 9 44:39 32
6. Hradec Králové 20 9 5 6 22:21 32
7. Ostrava 19 8 6 5 35:23 30
8. Most 20 8 3 9 32:40 27
9. Příbram 20 7 4 9 26:36 25
10. Bohemians 1905 21 6 6 9 28:30 24
11. Brno 21 7 3 11 28:31 24
12. Plzeň 19 6 6 7 26:32 24
13. Č. Budějovice 20 6 4 10 28:33 22
14. Jihlava 20 6 2 12 35:50 20
15. Slovácko 21 3 7 11 17:35 16
16. Opava 19 3 6 10 24:40 15

Kanonýři: 16 – Putz (Sparta), 12 – Kraut (Ostrava), 11 – Motal (Zlín), Vyhnal (Slavia).

I. dorostenecká liga, mladší dorost

21. kolo:

Zlín - Opava 2:0 (0:0), Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:1 (0:0), Ostrava - Č. Budějovice odloženo
na 22. dubna, Olomouc - Příbram 6:0 (1:0), Slavia - Brno 2:2, Most - Slovácko 0:0, Plzeň - Sparta odloženo na 15. dubna, Jihlava - Teplice 3:0 (1:0).

1. Sparta 20 14 4 2 68:17 46
2. Olomouc 21 12 3 6 39:28 39
3. Zlín 21 9 6 6 41:28 33
4. Hradec Králové 20 8 7 5 33:23 31
5. Slovácko 21 8 7 6 25:28 31
6. Slavia 21 7 8 6 35:26 29
7. Plzeň 19 7 8 4 27:26 29
8. Ostrava 19 7 7 5 37:26 28
9. Jihlava 20 6 8 6 29:23 26
10. Brno 21 5 10 6 23:27 25
11. Opava 19 7 4 8 20:25 25
12. Bohemians 1905 21 6 5 10 32:39 23
13. Teplice 21 4 8 9 24:46 20
14. Příbram 20 4 7 9 24:31 19
15. Č. Budějovice 20 4 4 12 19:44 16
16. Most 20 3 6 11 21:60 15
Kanonýři: 15 – Kurtin (Zlín), 13 – Krejčí, Skalák (oba Sparta).

Moravskoslezská liga staršího dorostu

20. kolo:

Sparta Brno - Slovácko B 1:4 (0:3), Vítkovice - Znojmo 2:2 (1:2), Opava B - Kroměříž 2:0, Zlín B - Vyškov 6:0 (2:0), Frýdek-Místek - Třinec 0:1 (0:1), Karviná - FC Brno B 2:2 (2:2), Šardice - Jihlava B 4:5 (2:2).
Dohrávka 17. kola: Znojmo - Ostrava B 1:0 (1:0).

1. Ostrava B 20 13 5 2 50:15 44
2. Olomouc B 20 13 4 3 44:21 43
3. Jihlava B 20 11 4 5 54:33 37
4. Vítkovice 20 11 3 6 52:30 36
5. Slovácko B 20 9 5 6 44:24 32
6. Kroměříž 19 9 5 5 31:18 32
7. Zlín B 20 9 4 7 38:30 31
8. Frýdek-Místek 19 9 3 7 25:23 30
9. Třinec 19 8 3 8 32:24 27
10. Opava B 20 7 4 9 45:38 25
11. FC Brno B 19 6 7 6 30:35 25
12. Šardice 20 6 4 10 27:50 22
13. Sparta Brno 20 5 5 10 23:36 20
14. Znojmo 20 5 3 12 20:46 18
15. Karviná 20 3 6 11 32:47 15
16. Vyškov 20 1 1 18 11:88 4
Kanonýři: 14 – Vaclík (Vítkovice), 11 – Novák (Brno B), Pazdera (Zlín B).

Moravskoslezská liga mladšího dorostu

20. kolo: Sparta Brno - Slovácko B 0:1 (0:1), Vítkovice - Znojmo 1:4 (0:1), Opava B - Kroměříž 2:1, Zlín B - Vyškov 0:2 (0:0), Frýdek-Místek - Třinec 1:0, Karviná - FC Brno B 0:0, Šardice - Jihlava B 0:1 (0:1).
Dohrávka 17. kola: Znojmo - Ostrava B 2:4 (1:2).

1. Olomouc B 20 17 1 2 58:22 52
2. Slovácko B 20 13 3 4 42:15 42
3. Ostrava B 20 12 1 7 45:26 37
4. Kroměříž 19 9 2 8 35:24 29
5. FC Brno B 19 8 5 6 31:24 29
6. Jihlava B 20 8 5 7 32:27 29
7. Třinec 19 8 4 7 33:25 28
8. Sparta Brno 20 8 4 8 30:33 28
9. Vyškov 20 8 3 9 28:34 27
10. Opava B 20 7 4 9 27:31 25
11. Zlín B 20 8 1 11 22:39 25
12. Frýdek–Místek 19 6 6 7 17:30 24
13. Vítkovice 20 5 6 9 28:34 21
14. Karviná 20 5 6 9 26:38 21
15. Znojmo 20 5 3 12 22:47 18
16. Šardice 20 2 4 14 8:35 10

Moravskoslezská divize staršího dorostu - skupina E

18. kolo:

Val. Meziříčí - HFK Olomouc 1:7, Jeseník - Hranice 4:2, Bystřice p.H. - Vítkovice B 3:0 (2:0), Vsetín - Přerov 0:2, Havířov - Hlučín 2:1, Ostrava-Jih - Uničov 1:0, Zábřeh - Fulnek 2:3 (1:1).

1. Fulnek 16 13 1 2 57:17 40
2. Hlučín 15 12 0 3 41:18 36
3. HFK Olomouc 16 9 5 2 56:25 32
4. Uničov 15 10 2 3 34:12 32
5. Havířov 16 7 4 5 31:25 25
6. Přerov 16 7 2 7 41:28 23
7. Bystřice p. H. 15 7 2 6 34:37 23
8. Zábřeh 15 7 1 7 25:31 22
9. Vítkovice B 16 6 2 8 36:32 20
10. Hranice 15 5 2 8 29:40 17
11. Vsetín 15 5 1 9 22:31 16
12. Val. Meziříčí 16 4 0 12 21:61 12
13. Ostrava-Jih 15 2 3 10 18:41 9
14. Jeseník 15 1 1 13 22:69 4

Moravskoslezská divize mladšího dorostu - skupina E

18. kolo:

Val. Meziříčí - HFK Olomouc 1:5, Jeseník - Hranice 0:6, Bystřice p. H. - Vítkovice B 0:4 (0:0), Vsetín - Přerov 0:3, Havířov - Hlučín, Ostrava-Jih - Uničov 4:1, Zábřeh - Fulnek 9:0 (4:0).

1. Přerov 16 14 1 1 60:11 43
2. HFK Olomouc 16 12 3 1 65:15 39
3. Hlučín 15 11 2 2 56:18 35
4. Vítkovice B 16 11 1 4 57:19 34
5. Hranice 15 10 3 2 47:19 33
6. Zábřeh 15 8 2 5 43:26 26
7. Uničov 15 7 4 4 33:22 25
8. Fulnek 16 5 2 9 45:52 17
9. Jeseník 15 4 1 10 28:63 13
10. Ostrava-Jih 15 3 3 9 30:49 12
11. Vsetín 15 4 0 11 25:55 12
12. Val. Meziříčí 16 2 2 12 22:74 8
13. Havířov 16 2 1 13 21:55 7
14. Bystřice p. H. 15 2 1 12 15:69 7

Moravskoslezská liga starších žáků

16. kolo:

Vítkovice - Znojmo 1:0, Opava - Hlučín 4:0, Sparta Brno - Ostrava 0:1 (0:1), Kundrát, Jihlava - Slovácko odloženo, Zlín - Karviná 0:2 (0:0), Hanzel, Owczarzy, Olomouc – Frýdek-Místek 2:0 (2:0), Šardice - FC Brno 1:1 (1:0).

1. Vítkovice 16 13 3 0 44:12 42
2. Olomouc 16 13 1 2 45:16 40
3. B. Ostrava 16 11 0 5 36:15 33
4. Opava 16 9 2 5 39:21 29
5. Jihlava 15 7 3 5 31:23 24
6. Hlučín 16 8 0 8 32:32 24
7. Frýdek–Místek 16 7 3 6 20:21 24
8. Karviná 16 8 0 8 21:30 24
9. FC Brno 16 6 4 6 31:14 22
10. Zlín 16 4 6 6 18:22 18
11. Slovácko 14 3 3 8 20:27 12
12. Šardice 16 3 3 10 17:38 12
13. Znojmo 16 3 2 11 16:52 11
14. Sparta Brno 15 0 0 15 3:50 0

Moravskoslezská liga mladších žáků

16. kolo:

Vítkovice - Znojmo 3:1, Opava - Hlučín 1:5 (0:4), Sparta Brno - Ostrava 0:3 (0:2), Jihlava - Slovácko odloženo, Zlín - Karviná 4:0 (2:0), Olomouc – Frýdek-Místek 1:0 (1:0), Šardice - Brno 1:5 (1:1).

1. Brno 16 14 1 1 56:6 43
2. Slovácko 14 12 1 1 50:13 37
3. Hlučín 16 12 1 3 63:26 37
4. Zlín 16 11 3 2 47:9 36
5. Olomouc 16 11 1 4 58:15 34
6. Jihlava 15 9 1 5 32:25 28
7. Vítkovice 16 6 2 8 19:33 20
8. Ostrava 16 5 3 8 23:34 18
9. Opava 16 4 4 8 22:44 16
10. Šardice 16 3 4 9 23:38 13
11. Sparta Brno 15 3 1 11 10:39 10
12. Znojmo 16 3 1 12 16:58 10
13. Frýdek 16 2 2 12 9:39 8
14. Karviná 16 2 1 13 9:58 7

Moravskoslezská divize starších žáků

16. kolo: Třinec - Valašský FC 3:0, Bílovec - Jeseník 3:0 (2:0), Hranice - Přerov 0:0, Rýmařov - Brumov 1:0, Uničov - Zlín B 3:2 (1:1), Zábřeh - Havířov 2:0 (0:0), Ostrava B - Vítkovice B 4:0.
Dohrávka 14.kolo: Zábřeh - Vítkovice B 2:1 (1:1).

1. Ostrava B 16 16 0 0 49:5 48
2. Uničov 16 11 4 1 53:15 37
3. Přerov 16 8 5 3 22:15 29
4. Třinec 16 8 3 5 25:18 27
5. Bílovec 16 7 5 4 32:15 26
6. Zlín B 16 7 3 6 26:21 24
7. Hranice 16 6 5 5 20:19 23
8. Vítkovice B 16 6 2 8 14:22 20
9. Jeseník 16 5 3 8 21:35 18
10. Zábřeh 16 4 3 9 10:30 15
11. Valašský FC 16 3 5 8 11:37 14
12. Rýmařov 15 3 3 9 13:28 12
13. Havířov 15 2 4 9 19:35 10
14. Brumov 16 1 3 12 7:27 6

Moravskoslezská divize starších žáků

16. kolo:

Třinec - Valašský FC 0:0, Bílovec - Jeseník 0:3 (0:1), Hranice - Přerov 3:0 (2:0), Rýmařov - Brumov 2:3, Uničov - Zlín B 0:2 (0:1), Zábřeh - Havířov 0:7 (0:3), Ostrava B - Vítkovice B 2:0.
Dohrávka 14. kolo: Zábřeh - Vítkovice B 0:1 (0:0).

1. Havířov 15 12 2 1 49:7 38
2. Ostrava B 16 11 3 2 39:11 36
3. Valašský FC 16 10 4 2 36:11 34
4. Jeseník 16 10 3 3 50:8 33
5. Přerov 16 9 1 6 33:21 28
6. Třinec 16 8 3 5 42:31 27
7. Zlín B 16 8 3 5 27:19 27
8. Brumov 16 7 1 8 25:39 22
9. Bílovec 16 6 3 7 23:25 21
10. Hranice 16 5 4 7 18:24 19
11. Uničov 16 3 2 11 20:41 11
12. Zábřeh 16 2 3 11 10:51 9
13. Vítkovice B 16 2 2 12 10:46 8
14. Rýmařov 15 0 2 13 6:54 2

Krajský přebor st. dorostu

20. kolo:

Dolní Benešov - Slavia Opava 2:2, FC Bílovec - MFK Havířov B 5:1, Nový Jičín - Kopřivnice 2:1, MFK Karviná B - Heřmanice 8:0, Jakubčovice - Třinec B 2:3, Fotbal Frýdek-Místek B - Poruba 7:1, ČSAD Havířov - Slavoj Bruntál 1:1

1. MFK Karviná B 18 15 2 1 83:21 47
2. Frýdek-Místek B 16 13 1 2 50:14 40
3. Slavia Opava 18 10 2 6 47:34 32
4. Nový Jičín 17 10 2 5 33:36 32
5. Třinec B 17 8 4 5 36:33 28
6. Heřmanice 17 8 2 7 30:38 26
7. ČSAD Havířov 18 7 3 8 26:24 24
8. Slavoj Bruntál 17 7 2 8 40:30 23
9. MFK Havířov B 18 7 2 9 29:39 23
10. Dolní Benešov 17 5 4 8 29:34 19
11. Krnov 17 5 3 9 28:36 18
12. Poruba 17 5 1 11 22:51 16
13. Kopřivnice 17 4 2 11 26:55 14
14. FC Bílovec 16 2 7 7 30:41 13
15. Jakubčovice 18 3 3 12 22:45 12

Krajský přebor ml. dorostu

20. kolo:

Dolní Benešov - Slavia Opava 2:0, FC Bílovec - MFK Havířov B 1:4, Nový Jičín - Kopřivnice 2:2, MFK Karviná B - Heřmanice 9:0, Jakubčovice - Třinec B 3:1, Fotbal Frýdek-Místek B - Poruba 3:4, ČSAD Havířov - Slavoj Bruntál 0:2

1. Slavoj Bruntál 17 14 3 0 62:8 45
2. Poruba 17 14 2 1 62:16 44
3. MFK Karviná B 18 13 3 2 79:18 42
4. Dolní Benešov 17 12 1 4 48:19 37
5. Frýdek-Místek B 16 9 3 4 54:27 30
6. Slavia Opava 18 8 3 7 38:29 27
7. Jakubčovice 18 8 2 8 41:52 26
8. Krnov 17 8 1 8 36:30 25
9. Třinec B 17 6 4 7 17:29 22
10. MFK Havířov B 18 6 3 9 44:48 21
11. FC Bílovec 16 4 1 11 22:54 13
12. ČSAD Havířov 18 3 3 12 17:46 12
13. Kopřivnice 17 3 3 11 26:66 12
14. Nový Jičín 17 2 5 10 22:52 11
15. Heřmanice 17 0 1 16 9:83 1

Krajská soutěž st. dorostu, skupina A

16. kolo:

Polanka - Rýmařov 3:1, 18. kolo: Kravaře - Hať 1:1, Kobeřice - Ludgeřovice 2:0, Slavoj Rychvald - Rýmařov 1:5, Dolní Lhota - Otice 1:0, Polanka - Petřkovice 2:1, Odry - M. Albrechtice 3:0, Svinov - Olymp. Bruntál 2:4

1. Polanka 16 15 0 1 72:16 45
2. Rýmařov 16 11 2 3 62:25 35
3. Kravaře 16 10 2 4 50:30 32
4. Olymp. Bruntál 16 10 0 6 53:34 30
5. Dolní Lhota 16 10 0 6 40:36 30
6. Otice 16 7 3 6 28:22 24
7. Petřkovice 16 6 3 7 40:41 21
8. Hať 16 6 2 8 31:50 20
9. Odry 16 5 4 7 15:24 19
10. Svinov 16 6 1 9 28:45 19
11. Kobeřice 16 5 3 8 25:27 18
12. Ludgeřovice 16 5 2 9 24:37 17
13. M. Albrechtice 16 2 2 12 18:64 8
14. Slavoj Rychvald 16 1 2 13 21:56 5

Krajský přebor st. žáků

16. kolo:

Poruba - SFC Opava B 1:0, 18. kolo: Poruba - Třinec B 2:2, SFC Opava B - ŠSK Bílovec B 5:0, Hlučín B - MFK Karviná B 2:2, Stará Bělá - Jakubčovice 0:3, Nový Jičín - Dolní Benešov 0:1, Fotbal Frýdek-Místek B - FC Ostrava-Jih 3:0, Jablunkov - Slavoj Bruntál 6:0

1. FC Ostrava-Jih 16 11 3 2 37:19 36
2. SFC Opava B 15 10 1 4 33:16 31
3. Jablunkov 15 9 0 6 32:19 27
4. Nový Jičín 16 8 3 5 22:22 27
5. MFK Karviná B 16 5 8 3 34:27 23
6. Hlučín B 16 7 2 7 29:29 23
7. Jakubčovice 15 6 2 7 28:28 20
8. Frýdek-Místek B 15 6 1 8 38:34 19
9. Stará Bělá 15 5 4 6 17:22 19
10. Dolní Benešov 15 6 0 9 28:34 18
11. Třinec B 15 5 1 9 25:34 16
12. Slavoj Bruntál 16 4 4 8 19:29 16
13. Poruba 16 4 4 8 22:36 16
14. ŠSK Bílovec B 15 4 3 8 35:50 15

Krajský přebor ml. žáků

16. kolo:

Poruba - SFC Opava B 0:3, 18. kolo: Poruba - Třinec B 2:1, SFC Opava B - ŠSK Bílovec B 7:0, Hlučín B - MFK Karviná B 5:0, Stará Bělá - Jakubčovice 0:2, Nový Jičín - Dolní Benešov 8:0, Fotbal Frýdek-Místek B - FC Ostrava-Jih 3:2, Jablunkov - Slavoj Bruntál 4:3

1. SFC Opava B 15 13 2 0 98:7 41
2. Hlučín B 16 13 1 2 85:8 40
3. Nový Jičín 16 13 0 3 71:15 39
4. Frýdek-Místek B 15 12 0 3 62:22 36
5. MFK Karviná B 16 9 0 7 53:41 27
6. FC Ostrava-Jih 16 8 2 6 40:16 26
7. Jakubčovice 15 6 3 6 52:35 21
8. Slavoj Bruntál 16 6 3 7 27:39 21
9. Třinec B 15 6 1 8 36:29 19
10. ŠSK Bílovec B 15 6 0 9 43:34 18
11. Jablunkov 15 4 0 11 11:42 12
12. Dolní Benešov 15 2 2 11 15:86 8
13. Poruba 16 2 1 13 8:82 7
14. Stará Bělá 15 0 1 14 2:147 1

Krajský soutěž st. žáků - skupina A

16. kolo:

Fulnek - Slavia Opava 1:4, Krnov - Studénka 2:1, M. Albrechtice - Vrbno p. P. 6:0, Baník Ostrava C - Kravaře 5:1, Odry - Budišov n. B. 1:2, Pustkovec - Olymp. Bruntál 4:0

1. Slavia Opava 13 10 3 0 59:9 33
2. Studénka 13 8 3 2 37:17 27
3. B. Ostrava C 12 8 2 2 61:15 26
4. Odry 13 8 1 4 30:19 25
5. Kravaře 13 6 2 5 33:21 20
6. M. Albrechtice 13 6 2 5 31:24 20
7. Budišov n. B. 13 6 2 5 29:34 20
8. Krnov 13 5 4 4 21:17 19
9. Pustkovec 13 4 0 9 12:46 12
10. Olymp. Bruntál 13 3 1 9 14:52 10
11. Fulnek 13 2 2 9 15:38 8
12. Vrbno p. P. 12 0 0 12 10:60 0

Krajská soutěž, skupina A

16. kolo:

Fulnek - Slavia Opava 0:6, Krnov - Studénka 4:1, M. Albrechtice - Vrbno p. P. 3:0, Baník Ostrava C - Kravaře 4:0, Odry - Budišov n. B. 4:0, Pustkovec - Olymp. Bruntál 1:3

1. B. Ostrava C 12 12 0 0 88:9 36
2. Odry 13 10 1 2 45:18 31
3. Slavia Opava 13 9 1 3 57:18 28
4. M. Albrechtice 13 9 0 4 43:21 27
5. Olymp. Bruntál 13 8 1 4 48:18 25
6. Kravaře 13 8 1 4 28:24 25
7. Krnov 13 5 1 7 30:33 16
8. Studénka 13 5 0 8 24:29 15
9. Vrbno p. P. 12 4 1 7 22:44 13
10. Fulnek 13 2 0 11 15:65 6
11. Pustkovec 13 1 1 11 9:70 4
12. Budišov n. B. 13 0 1 12 3:63 1

Krajská soutěž, skupina B

16. kolo:

Frenštát p. R. - Hlubina 7:0, Staříč - Heřmanice 7:1, Kopřivnice - FC Ostrava-Jih B 3:1, Ludgeřovice - Hrabůvka 3:0, Svinov - Brušperk 4:4

1. Frenštát p. R. 13 11 1 1 56:9 34
2. Kopřivnice 12 11 0 1 71:7 33
3. Brušperk 13 9 2 2 50:15 29
4. FC Ostrava-Jih B 13 8 0 5 35:24 24
5. Svinov 13 6 2 5 23:26 20
6. Heřmanice 12 6 0 6 30:28 18

7. Staříč 13 5 1 7 22:60 16
8. Vratimov 12 5 0 7 26:22 15
9. Hlubina 13 5 0 8 28:33 15
10. Hrabůvka 13 5 0 8 23:36 15
11. Ludgeřovice 13 2 0 11 10:43 6
12. Bohumín 12 0 0 12 8:79 0

Krajská soutěž, skupina B

16. kolo:

Frenštát p. R. - Hlubina 7:0, Staříč - Heřmanice 2:1, Kopřivnice - FC Ostrava-Jih B 5:0, Ludgeřovice - Hrabůvka 1:1, Svinov - Brušperk 0:2

1. Kopřivnice 12 11 0 1 63:11 33
2. Brušperk 13 10 2 1 60:8 32
3. Ludgeřovice 13 9 3 1 45:22 30
4. Frenštát p. R. 13 7 3 3 59:20 24
5. Hlubina 13 6 2 5 24:41 20
6. Vratimov 12 6 1 5 37:24 19

7. Svinov 13 6 0 7 31:34 18
8. Staříč 13 5 0 8 21:60 15
9. Bohumín 12 3 3 6 35:40 12
10. Hrabůvka 13 2 2 9 24:52 8
11. FC Ostrava-Jih B 13 1 2 10 12:53 5
12. Heřmanice 12 1 0 11 9:55 3