Pro čtenáře Deníku a fanoušky Baníku Ostrava je připravena zajímavá akce „Na Slovácko se jde s Deníkem zdarma“.

Hned třikrát (sobota 18. dubna, pondělí 20. dubna, středa 22. dubna) totiž vyjde v Deníku voucher, za který ve Fan shopu Baníku na Kuřím rynku v centru Ostravy dostanete lístek do sektoru L. „Vouchery za lístky se budou vyměňovat pouze ve Fan shopu, a to až do samého začátku utkání,“ uvedl tiskový mluvčí FCB Igor Bruzl s tím, že Fan shop má denně otevřeno od 9.30 hodin do 17.30 hodin. „Ve středu v den utkání však bude možné lístky vyměnit pouze do půl páté,“ dodal.

Podobná akce Baníku a Deníku se s úspěchem konala už před dvěma lety v utkání s pražskou Spartou. „Deník je dlouholetým partnerem Baníku, ale fandí fotbalu na všech úrovních. Také tentokrát věříme, že se akce setká s pozitivním ohlasem fotbalových fanoušků a na Bazalech bude dobrá atmosféra,“ řekl šéfredaktor Deníku Tomáš Šiřina. Vysvětlil také, proč voucher vyjde v novinách hned třikrát. „Ten záměr je jasný, chceme, aby díky akci šla na fotbal celá rodina,“ vysvětlil Šiřina.

Pro fanoušky Baníku je ale připraveno i další milé překvapení, protože před stadionem na Bazalech se bude fanouškům s platnou vstupenkou čepovat novinka pivovaru Ostravar – baníkovský polotmavý ležák Bazal. „Čím jiným by si naši fanoušci měli připít na oslavu výročí Bazalů než Bazalem,“ usmál se člen dozorčí rady Baníku Jakub Kahoun, který věří, že sváteční atmosféra a slušná návštěva pomůže ostravskému klubu k postupu.