Městský přebor - muži

18. kolo: TJ VD Start Ostrava - TJ Unie Hlubina 4:1, FC Slavia Michálkovice - TJ Kunčičky 1:0, SK Šenov - TJ Ludgeřovice 7:1, SK Rapid Muglinov - TJ Sokol Krásné Pole B 1:0, TJ Lokomotiva Ostrava - FC ODRA Petřkovice B 2:1, SK Slávie Třebovice - TJ Jiskra MCHZ Ostrava-–Hrušov 3:2, TJ Vítkovice-Svinov - TJ Sokol Pustkovec 1:0.

1. SK Šenov 15 14 1 0 65:12 43
2. ODRA Petřkovice B 15 9 2 4 58:27 29
3. Lokomotiva Ostrava 15 8 2 5 36:33 26
4. Krásné Pole B 15 8 1 6 37:26 25
5. Unie Hlubina 15 8 1 6 25:32 25
6. Ludgeřovice 15 6 6 3 30:27 24
7. Slávie Třebovice 15 7 2 6 32:27 23
8. Vítkovice-Svinov 15 7 2 6 22:20 23
9. Jiskra Hrušov 15 6 4 5 28:29 22
10. Kunčičky 15 6 1 8 22:27 19
11. VD Start Ostrava 15 4 3 8 29:58 15
12. Rapid Muglinov 15 3 2 10 10:30 11
13. Michálkovice 15 3 2 10 16:37 11
14. Pustkovec 15 0 3 12 13:38 3

Městská soutěž - muži

18. kolo: TJ Slovan Ostrava B - SK MYSON Ostrava 7:1, TJ Unie Hlubina B - TJ Heřmanice B 1:0, TJ Sokol Hošťálkovice - TJ Sokol Vřesina B 1:4, TJ Sokol Bartovice - TJ Sokol Hrabůvka 0:0, TJ Sokol Koblov - TJ Sokol Pustkovec B 6:0.

1. Sokol Vřesina B 13 10 1 2 39:13 31
2. Heřmanice B 13 10 0 3 42:19 30
3. Koblov 13 8 1 4 36:19 25
4. Hrabová B 12 7 2 3 32:18 23
5. Hrabůvka 13 6 3 4 28:21 21
6. Tahouni 12 7 0 5 23:30 21
7. Slovan Ostrava B 13 5 1 7 34:33 16
8. Hošťálkovice 13 4 2 7 28:46 14
9. Hlubina B 13 3 3 7 15:24 12
10. MYSON Ostrava 12 3 2 7 13:20 11
11. Pustkovec B 13 3 1 9 18:48 10
12. Bartovice 12 0 4 8 11:28 4

Městský přebor – starší dorost

16. kolo: TJ Sokol Stará Bělá - TJ Kunčičky 13:1, TJ Sokol Markvartovice - SK Slávie Třebovice 1:8, TJ Sokol Hošťálkovice - TJ Sokol Vřesina 4:1, TJ Klimkovice - TJ Sokol Krásné Pole 0:6, TJ Sokol Hrabová - TJ Slovan Ostrava 4:2, TJ Sokol Pustkovec - TJ Sokol Koblov 4:1.

1. Stará Bělá 13 11 1 1 90:14 34
2. Třebovice 13 10 0 3 64:21 30
3. Vřesina 13 7 3 3 42:22 24
4. Hošťálkovice 13 8 0 5 39:25 24
5. Hrabová 13 8 0 5 38:33 24
6. Slovan Ostrava 13 7 1 5 47:36 22
7. Krásné Pole 13 5 2 6 30:25 17
8. Klimkovice 13 5 2 6 29:31 17
9. Markvartovice 13 5 1 7 30:48 16
10. Kunčičky 13 5 0 8 25:61 15
11. Pustkovec 13 1 1 11 10:57 4
12. Koblov 13 0 1 12 10:81 1

Městská soutěž - starší dorost

16. kolo: TJ Sokol Stará Bělá B - TJ Velká Polom 4:0, FC Slavia Michálkovice - TJ Unie Hlubina 2:3, SK Šenov - TJ Baník Radvanice 2:0, TJ VD Star Ostrava - TJ Dynamo DPMO Ostrava 2:0, TJ Lokomotiva Ostrava - TJ Jiskra MCHZ Ostrava-Hrušov 2:9.

1. Hlubina 12 11 0 1 67:11 33
2. Michálkovice 12 9 1 2 56:16 28
3. Stará Bělá B 12 9 0 3 39:16 27
4. Hrabůvka 11 7 1 3 57:18 22
5. Hrušov 11 7 1 3 51:28 22
6. Šenov 12 6 1 5 25:32 19
7. Star Ostrava 12 5 0 7 30:37 15
8. Radvanice 12 4 0 8 42:43 12
9. Velká Polom 12 2 0 10 20:60 6
10. DPMO Ostrava 12 2 0 10 17:70 6
11. Lokomotiva Ostrava 12 1 0 11 12:85 3

Městský přebor – starší žáci

16. kolo: TJ Sokol Dolní Lhota - TJ Slovan Ostrava 5:1, FC Slavia Michálkovice - TJ Sokol Hrabová 0:4, FK SK Polanka - TJ Sokol Vřesina 0:10, TJ Sokol Stará Bělá B - TJ Sokol Krásné Pole 0:3 kontumačně, SK Slávie Třebovice - FC ODRA Petřkovice 10:0, TJ Klimkovice - TJ VOKD Poruba TCHAS B 3:2.

1. Hrabová 13 10 2 1 56:13 32
2. Třebovice 13 9 0 4 49:25 27
3. Dolní Lhota 13 9 0 4 53:32 27
4. Stará Bělá B 13 8 3 2 29:9 27
5. Klimkovice 13 7 2 4 46:27 23
6. Vřesina 13 7 1 5 43:20 22
7. Petřkovice 13 6 1 6 15:33 19
8. Poruba B 13 5 3 5 46:25 18
9. Polanka 13 4 1 8 16:39 13
10. Krásné Pole 13 2 1 10 16:51 7
11. Slovan Ostrava 13 2 0 11 12:48 6
12. Michálkovice 13 2 0 11 15:74 6

Městská soutěž – starší žáci

14. kolo: SK Rapid Muglinov - TJ Kunčičky 0:7, TJ Sokol Markvartovice - TJ Sokol Hrabová B 3:2, SK Šenov - SK Slávie Třebovice B 13:0, TJ Lokomotiva Ostrava - TJ Dynamo DPMO Ostrava 0:9, TJ Baník Radvanice - TJ Jiskra MCHZ Ostrava-Hrušov 13:0.

1. Kunčičky 10 9 1 0 74:2 28
2. Radvanice 10 8 2 0 79:9 26
3. Hrušov 10 5 2 3 37:34 17
4. Markvartovice 10 5 0 5 19:37 15
5. Hrabová B 10 4 2 4 39:32 14
6. DPMO Ostrava 10 4 1 5 38:36 13
7. Šenov 10 4 1 5 31:30 13
8. Muglinov 10 3 0 7 22:47 9
9. Lokomotiva Ostrava 10 2 0 8 23:78 6
10. Slávie Třebovice B 10 1 1 8 13:70 4