Čekání na gól bylo přerušeno ve 40. minutě. Po trestném kopu Diana si na centr vyskočil stoper Vít a poslal míč do sítě. V 63. minutě si počkal na odražený balon a pohotově ho uklidil přesně k tyči. Kdyby pak jeho spoluhráči proměnili jen polovinu šancí, odjely by Vítkovice s pořádným debaklem. Dolejš na pravé straně rychlostí i driblinkem provětral hostům defenzivu, jenže koncovka vítězů byla v těch momentech katastrofální. Dvakrát v ní selhal bek Kotrba, zblízka se netrefili Prášil ani Vít. Až v 82. minutě naskočil na centr Diana mladý útočník Ondrášek a hlavičkou trefil růžek – 3:0.

Čáslav – Vítkovice 3:0 (1:0) Branky: 40. Vít, 63. Dolejš, 82. Ondrášek. Rozhodčí: Hrubeš – Moudrý, Koval. ŽK: Mráz – Švestka, Motyčka. Diváci: 630.

Čáslav: Frydrych – Kotrba (86. Brunclík), Mráz, Vít (85. Filip), Špidlen – Dolejš (89. Bednář), Dian, Prášil, Kunášek – Fikejz, Ondrášek. Trenér: Koubek.
Vítkovice: Vaclík – Hrdlovič, Švestka, Cverna, Čáp – Mach, Motyčka (78. Švehla), Mikulenka, Lattmann (58. Thiago Silveira) – Křiva, Diviš (66. Klimek). Trenér: Palička.