Moravskoslezský krajský přebor

Petřkovice-L. Petrovice 1:2 (1:1), Koudelný – Šuster, Směták, 200 diváků.

Jakubčovice-Háj ve Slezsku 3:2 (1:1), Šot 2, Strnadel – Kulik, Nádvorník, ČK: Ujfaluši (H.), 103 diváků.

Český Těšín-S. Bruntál 4:1 (1:0), Béla, Zabelka, Mendrok, Šmahaj – Domiter, 250 diváků.

Vratimov-Lískovec 1:3 (0:1), Raška – Myšinský 2, Čerňák (penalta), 110 diváků.

Bohuslavice-Pustá Polom 0:3 (0:2), Beinhauer 3, 145 diváků.

Krnov-Frýdlant nad Ostravicí 2:1 (2:1), Bartoníček 2 – Rozkydal, 207 diváků.

Oldřišov-Nový Jičín 2:0 (0:0), Pardy, P. Židek, 180 diváků.

B. Albrechtice-Bohumín 2:0 (0:0), Goj, Klus, 170 diváků.

1. Jakubčovice 20 13 5 2 47:20 44 (+11)
2. Český Těšín 20 13 3 4 49:23 42 (+9)
3. B. Albrechtice 20 12 4 4 35:18 40 (+7)
4. N. Jičín 20 12 3 5 50:27 39 (+12)
5. L. Petrovice 20 10 7 3 41:22 37 (+10)
6. Krnov 20 9 6 5 33:24 33 (+3)
7. Oldřišov 20 9 5 6 42:38 32 (+2)
8. Bohumín 20 8 6 6 34:21 30 (0)
9. Petřkovice 19 6 5 8 28:33 23 (-10)
10. Pustá Polom 20 5 8 7 25:30 23 (-4)
11. Frýdlant n. O. 20 6 5 9 22:37 23 (-4)
12. Lískovec 19 6 4 9 34:43 22 (-5)
13. Háj ve Slezsku 19 4 4 11 32:45 16 (-11)
14. Vratimov 20 4 2 14 28:62 14 (-19)
15. S. Bruntál 20 2 4 14 26:59 10 (-20)
16. Bohuslavice 19 2 3 14 21:45 9 (-18)

I.A TŘÍDA

SKUPINA A:

Jakartovice-Radvanice 5:3 (2:2), branky: Satke 2, Hanel, Stanko, Lhoťan – Wojcik 2, Knoflíček.

Velké Hoštice-Hradec n. M. 0:1 (0:0), podrobnosti nehlášeny.

Heřmanice-Kobeřice 2:0 (0:0), Jiří Strakoš 2.

Mokré Lazce-Fulnek B 3:0 (1:0), Žurek 3.

Krásné Pole-Štěpánkovice 4:2 (3:1), Volf 2, Litschka, Fasan – Sebrala 2.

Bolatice-Ludgeřovice 0:2 (0:1), Kadlčík, Kotlář.

Slavkov-Slavia Opava 2:0 (1:0), Král, Hruška.

1. Hradec n. M. 17 13 3 1 36:15 42
2. Jakartovice 17 12 1 4 44:27 37
3. Ludgeřovice 16 10 3 3 28:16 33
4. Fulnek B 17 9 1 7 40:28 28
5. Mokré Lazce 17 8 2 7 29:24 26
6. Krásné Pole 17 8 1 8 25:23 25
7. Kobeřice 17 6 5 6 18:21 23
8. Heřmanice 17 7 1 9 33:36 22
9. Bolatice 16 6 1 9 21:32 19
10. Štěpánkovice 16 6 0 10 27:44 18
11. Slavia Opava 16 4 5 7 19:25 17
12. Slavkov 16 4 3 9 21:24 15
13. Radvanice 16 4 3 9 23:35 15
14. Velké Hoštice 17 3 3 11 19:33 12

SKUPINA B:

Brušperk-Raškovice 4:0 (1:0), branky: Demel 3, Ondruš.

Čeladná-Příbor 5:0 (0:0), Kunz 2, Pražák, Rusnok, Remeš.

Dětmarovice-Dolní Lutyně 3:1 (1:0), Punčochář 2, Špička – Habrda.

Horní Suchá-Stará Bělá 2:1 (1:0), Kaleta, Příborský – nehlášeno.

Stonava-St. Město u F-M 2:4 (2:2), Šurin, Loder – Roman, Valas, Korčiný, Němec.

Lichnov-Smilovice 0:1 (0:1), Szuscik.

Libhošť-Bystřice 0:1 (0:1), A. Kluz.

1. Čeladná 16 13 2 1 50:9 41
2. Smilovice 16 11 2 3 41:21 35
3. Dětmarovice 16 10 4 2 49:13 34
4. Stará Bělá 16 9 3 4 29:11 30
5. Staré Město 16 8 3 5 26:29 27
6. Bystřice 16 7 5 4 19:13 26
7. Dolní Lutyně 17 6 3 8 30:30 21
8. Raškovice 16 6 3 7 22:33 21
9. Horní Suchá 16 5 4 7 24:28 19
10. Libhošť 16 6 1 9 22:32 19
11. Stonava 17 5 2 10 38:36 17
12. Brušperk 16 5 2 9 20:35 17
13. Příbor 16 3 3 10 17:38 12
14. Lichnov 16 0 1 15 2:61


I.B TŘÍDA

SKUPINA A:

Chomýž-Dolní Benešov B 1:1 (1:1), branky: Juroška – Michal Šramel.

Úvalno-Strahovice 1:1 (0:1), Zdeněk Sovadina – Petr Baranec.

Dolní Moravice-Břidličná 2:1 (2:1), podrobnosti nehlášeny.

Jindřichov-Suché Lazce 0:2 (0:2), podrobnosti nehlášeny.

Stěbořice-Krásné Loučky 3:3 (0:2), Jiří Chlopčik 2 (obě z pok. kopu), Jiří Bartusek – Burda 2, Hrdlička z pok. kopu.

Chlebičov-Zlatníky 3:1 (2:1), R. Novák 2, Holesch – Uvíra.

Komárov-Chuchelná 3:2 (1:0), M. Rádek 2, Kubesa – Rybenský, Faika.

1. Strahovice 17 11 6 0 37:10 39
2. Suché Lazce 16 10 2 4 42:24 32
3. Chomýž 17 8 5 4 31:18 29
4. Jindřichov 17 8 4 5 26:17 28
5. Úvalno 17 7 5 5 40:34 26
6. Zlatníky 17 7 3 7 36:34 24
7. Břidličná 16 7 3 6 28:28 24
8. Stěbořice 17 6 3 8 32:33 21
9. Komárov 16 6 3 7 21:33 21
10. Krásné Loučky 16 5 4 7 31:39 19
11. Dolní Moravice 17 6 1 10 21:36 19
12. Chlebičov 17 5 3 9 23:27 18
13. Dol. Benešov B 16 3 5 8 26:37 14
14. Chuchelná 16 2 3 11 18:42 9

SKUPINA B:

Darkovice-Klimkovice 4:1 (2:0), branky: Radek Plaček 2, Aleš Janoš, Pavel Vyletělek – Majling.

Slovan Ostrava-Velká Polom 1:2 (1:1), Urbánek – Chudoba 2.

Šilheřovice-Kozmice 0:0.

Píšť-Hrabová 3:2 (2:2), Pískala, Stopnický, Mohelník vlastní – Pivko 2.

Vřesina-Dolní Lhota 2:2 (0:2), L. Staňo, R. Benefi – Stanovský, Slíž.

Darkovičky-FC Ostrava-Jih 2:2 (1:1), P. Pytlík, Hruška – Drevňák 2.

Markvartovice-Hať 2:4 (1:1), Orlík, Drozd – Majer 2, Kegel, Macháček.

1. Píšť 16 9 5 2 44:25 32
2. Darkovice 17 9 4 4 33:17 31
3. Dolní Lhota 17 9 4 4 41:28 31
4. Šilheřovice 16 9 3 4 31:20 30
5. Velká Polom 17 8 3 6 33:37 27
6. Kozmice 17 7 3 7 17:28 24
7. FC Ostrava-Jih 16 6 5 5 28:22 23
8. Hrabová 17 6 5 6 26:27 23
9. Hať 16 7 2 7 25:40 23
10. Markvartovice 17 6 3 8 39:34 21
11. Darkovičky 17 5 4 8 26:36 19
12. Vřesina 17 5 3 9 29:30 18
13. Klimkovice 17 4 4 9 31:39 16
14. Slovan Ostrava 17 2 2 13 29:49 8

SKUPINA C:

Mosty-Dobrá 1:0 (1:0), branka: Tomáš Nieslanik.

Záblatí-Dolní Datyně 1:0 (0:0), Petr Koch.

Hnojník-Hrádek 2:1 (0:1), Rusz, Stryja – Duda.

Vendryně-Nýdek 3:2 (2:2), Vojtěch Csikán, Pavel Chwastek, Zdeněk Gurecký – Jakub Babilon, Tomáš Faruga.

Oldřichovice-Sedliště 0:2 (0:2), Sekanina, Szlaur.

Slavoj Petřvald-Nebory 0:2 (0:1), Vranka, Oborný.

Jablunkov-Inter. Petrovice 6:0 (2:0), Szotkowski 3, F. Martynek, J. Martynek, Čmiel.

1. Mosty 16 12 2 2 44:25 38
2. Sedliště 16 11 1 4 40:24 34
3. Oldřichovice 16 10 1 5 47:25 31
4. Dolní Datyně 16 9 2 5 33:20 29
5. Dobrá 16 8 3 5 32:20 27
6. Nýdek 17 8 2 7 41:30 26
7. Hnojník 16 7 3 6 28:30 24
8. Hrádek 17 6 4 7 27:31 22
9. In. Petrovice 16 5 4 7 30:35 19
10. Nebory 16 4 7 5 24:29 19
11. Jablunkov 17 3 5 9 32:37 14
12. Sj Petřvald 17 4 2 11 23:37 14
13. Vendryně 16 3 5 8 20:39 14
14. Záblatí 16 3 1 12 18:57 10

SKUPINA D:

V. Albrechtice-Vlčovice 2:3 (1:2), branky: Zdeněk Kořený, Vlastimil Záruba – Lukáš Polášek, Jan Reček, Robin Klos.

Fryčovice-Odry 2:3 (1:2), Rumel 2 – Škopek, Marinov, Vidlák.

Suchdol-Petřvald n. M. 1:0 (0:0), Jakub Rek.

Metylovice-Polanka 3:4 (2:1), Rypka, J. Němec, D. Halata – Šolc, Lyska, Planka, Prausek.

Janovice-Kateřinice 4:0 (1:0), Látal 2, Samec 2.

Tichá-FC Bílovec 1:1 (1:0), Kupčík – Dvořák.

Starý Jičín-Kozlovice 1:0 (0:0), Barvenčík.

1. Janovice 17 13 2 2 60:15 41
2. Suchdol n. O. 17 11 1 5 34:32 34
3. Vlčovice 16 10 3 3 32:18 33
4. Starý Jičín 16 9 3 4 39:25 30
5. Polanka 16 8 3 5 28:26 27
6. Kateřinice 17 8 1 8 38:31 25
7. Petřvald n. M. 16 7 4 5 26:23 25
8. Odry 17 7 2 8 27:29 23
9. Tichá 17 6 4 7 25:26 22
10. FC Bílovec 16 4 6 6 11:17 18
11. Fryčovice 16 5 1 10 23:34 16
12. Kozlovice 16 4 3 9 17:26 15
13. V. Albrechtice 17 3 3 11 18:40 12
14. Metylovice 16 1 2 13 14:50 5