KRAJSKÝ PŘEBOR

Vratimov-Petřkovice 2:7 (1:2), branky: Prokeš, Skoupý – Broulík 4, Levčík, Kašický, Urbančík, ČK: Prokeš (V.), 110 diváků.

Lískovec-Oldřišov 5:3 (3:2), Šrámek 2, Čerňák 2, Tarkoš – Šamarek 3, 190 diváků.

Háj ve Slezsku-Frýdlant nad Ostravicí 2:0 (1:0), Hendrych, O. Surový, 120 diváků.

L. Petrovice-Nový Jičín 2:1 (0:0), Šuster, Směták – Dědík, 125 diváků.

Pustá Polom-Český Těšín 1:1 (0:0), Beinhauer – Zabelka, 200 diváků.

B. Albrechtice-Jakubčovice 0:0, 140 diváků.

Bohumín-Krnov 0:1 (0:1), Bartoníček, 256 diváků.

S. Bruntál-Bohuslavice 0:2 (0:2), Kretek 2, ČK: Stefanovský (Br.), 100 diváků.

1. Český Těšín 26 17 5 4 68:26 56
2. Jakubčovice 26 16 8 2 59:22 56
3. L. Petrovice 26 14 9 3 53:28 51
4. N. Jičín 26 15 4 7 66:33 49
5. B. Albrechtice 26 14 6 6 45:27 48
6. Petřkovice 26 12 5 9 58:44 41
7. Krnov 26 11 8 7 36:31 41
8. Oldřišov 26 11 5 10 60:55 38
9. Pustá Polom 26 8 10 8 43:36 34
10. Bohumín 26 9 7 10 41:36 34
11. Frýdlant n. O. 26 9 7 10 31:42 34
12. Háj ve Slezsku 26 9 4 13 50:58 31
13. Lískovec 26 8 5 13 51:61 29
14. Vratimov 26 4 2 20 32:93 14
15. Bohuslavice 26 3 3 20 27:66 12
16. S. Bruntál 26 2 4 20 28:90 10


I.A TŘÍDA

SKUPINA A:

Heřmanice-Krásné Pole 2:0 (1:0), branky: Jiří Strakoš, David Valouch z pok. kopu.

Slavia Opava-Jakartovice 2:2, Mařádek, Chmel – Böhm, Satke.

Ludgeřovice-Radvanice 3:2 (3:1), Daniš, Gašparík, Kadlčík – Nesrsta, Hanauer.

Fulnek B-Bolatice 0:1 (0:0), Rostislav Hartoš.

Slavkov-Velké Hoštice 0:1 (0:1), Pluschke.

Kobeřice-Mokré Lazce 2:1 (2:0), Boček 2 – Klekner.

Štěpánkovice-Hradec n. M. 0:5 (0:3), Havelka 2, Gargoš, Besta, Müller.

1. Hradec n. M. 22 16 4 2 49:23 52
2. Ludgeřovice 22 14 3 5 41:24 45
3. Jakartovice 22 13 3 6 53:37 42
4. Mokré Lazce 22 11 3 8 39:28 36
5. Heřmanice 22 11 1 10 41:42 34
6. Bolatice 22 10 2 10 34:36 32
7. Fulnek B 22 10 1 11 45:39 31
8. Krásné Pole 22 9 3 10 33:34 30
9. Kobeřice 22 7 6 9 25:33 27
10. Radvanice 22 7 5 10 39:44 26
11. Velké Hoštice 22 7 4 11 30:37 25
12. Štěpánkovice 22 7 2 13 34:62 23
13. Slavia Opava 22 4 7 11 25:41 19
14. Slavkov 22 4 4 14 26:34 16

SKUPINA B:

Stonava-Horní Suchá 1:5, podrobnosti nehlášeny.

Čeladná-Bystřice 11:1 (7:0), branky: Remeš 3, Úlehla 2, Indra 2, Vlk 2, Březovský, Kunz – nehlášeno.

St. Město u F-M-Brušperk 2:2 (2:1), Němec, Baroš – Demel 2.

Stará Bělá-Dolní Lutyně 3:0 (0:0), Škrkoň, Knapek, Malík.

Raškovice-Lichnov 6:0 (4:0), Šebesta 3, Musálek, Škapa, Kopecký.

Libhošť-Dětmarovice 2:2 (1:1), Tomšík, Krumpolc – Matušík, Punčochář.

Smilovice-Příbor 4:0 (0:0), Noga 2, Bolf, Máj.

1. Čeladná 22 19 2 1 83:11 59
2. Dětmarovice 22 13 6 3 61:23 45
3. Smilovice 22 14 2 6 53:32 44
4. Stará Bělá 22 11 4 7 39:22 37
5. Raškovice 22 10 4 8 39:41 34
6. Horní Suchá 22 9 4 9 40:39 31
7. Staré Město 22 9 4 9 33:51 31
8. Bystřice 22 8 5 9 24:35 29
9. Dolní Lutyně 22 8 4 10 41:40 28
10. Stonava 22 8 3 11 49:45 27
11. Libhošť 22 8 3 11 31:44 27
12. Brušperk 22 7 3 12 34:46 24
13. Příbor 22 6 3 13 31:49 21
14. Lichnov 22 0 1 21 6:86 1


I.B TŘÍDA

SKUPINA A:

Stěbořice-Dolní Moravice 0:1 (0:0), branka: Přikryl.

Krásné Loučky-Úvalno 2:1 (2:0), Beran, Hrdlička – Zdeněk Sovadina.

Suché Lazce-Strahovice 2:1 (1:1), podrobnosti nehlášeny.

Zlatníky-Břidličná 1:2 (1:1), Kořínek – György, Minich.

Dolní Benešov B-Jindřichov 7:1 (4:1), Literák 2, Vlha, Sobek, Tchuř, Kichner, Spruch – Vavřík.

Komárov-Chlebičov 3:2 (2:1), M. Šubert 2, Měch – Sedláček, Hubálek.

Chuchelná-Chomýž 2:1 (1:0), Koval 2 – Kopecký.

1. Strahovice 22 14 6 2 51:15 48
2. Suché Lazce 22 14 4 4 59:32 46
3. Jindřichov 22 10 4 8 37:37 34
4. Chomýž 22 9 6 7 38:33 33
5. Břidličná 22 10 3 9 41:39 33
6. Zlatníky 22 9 4 9 45:42 31
7. Stěbořice 22 8 5 9 40:37 29
8. Úvalno 22 8 5 9 48:49 29
9. Krásné Loučky 22 7 6 9 39:50 27
10. Dolní Moravice 22 8 2 12 27:42 26
11. Chuchelná 22 7 4 11 34:48 25
12. Dol. Benešov B 22 6 6 10 43:48 24
13. Komárov 22 7 3 12 28:52 24
14. Chlebičov 22 5 6 11 28:34 21

SKUPINA B:

FC Ostrava-Jih-Kozmice 2:1 (2:0), branky: Dluhončík, Pavelek – Reiský.

Klimkovice-Darkovičky 2:4 (0:3), Bača 2 – Kuchař 2, Pytlík, Mušálek.

Slovan Ostrava-Vřesina 0:2 (0:1), Smělík, Valík.

Velká Polom-Darkovice 0:2 (0:1), Petr Vyletělek, Kalusek.

Dolní Lhota-Hrabová 0:2 (0:1), Sobotík, Potůček.

Markvartovice-Píšť 6:4 (2:0), Cirkl 3, Hlaváček, Mika, Hvolka – Návrat 3, Piskala.

Hať-Šilheřovice 0:1 (0:0), Kulčár.

1. Šilheřovice 22 14 3 5 45:24 45
2. Dolní Lhota 22 12 4 6 48:33 40
3. Darkovice 22 11 5 6 39:22 38
4. Píšť 22 10 6 6 52:38 36
5. FC Ostrava-Jih 22 10 5 7 36:26 35
6. Markvartovice 22 10 3 9 60:49 33
7. Hať 22 10 2 10 35:47 32
8. Velká Polom 22 9 4 9 39:51 31
9. Hrabová 22 8 6 8 29:31 30
10. Kozmice 22 9 3 10 23:35 30
11. Darkovičky 22 8 4 10 40:53 28
12. Vřesina 22 7 3 12 39:40 24
13. Klimkovice 22 6 4 12 38:49 22
14. Slovan Ostrava 22 3 2 17 35:60 11

SKUPINA C:

Dobrá-Oldřichovice 0:2 (0:1), branky: Bonacina, Vlachovič.

Slavoj Petřvald-Vendryně 0:0.

Sedliště-Dolní Datyně 1:2 (0:1), Petr Juřica – Ftáček, M. Koďousek.

Jablunkov-Hnojník 2:2 (1:0), Čmiel, Delina – Hlávka, Stryja.

Inter. Petrovice-Záblatí 4:2 (0:1), Volný 2, Kožiak, Chlopčík – Rác, Koch.

Nebory-Mosty 2:2 (0:1), Mrozek, Turoň – Lýsek 2.

Nýdek-Hrádek 2:3 (1:2), Svaczyna, Konderla – Duda, Pav, Sztefka.

1. Mosty 22 14 3 5 57:38 45
2. Dobrá 22 13 3 6 49:27 42
3. Oldřichovice 22 13 2 7 58:33 41
4. Sedliště 22 13 2 7 51:34 41
5. Dolní Datyně 22 11 4 7 43:34 37
6. Nýdek 22 11 3 8 53:38 36
7. Hrádek 22 9 5 8 38:39 32
8. Hnojník 22 9 4 9 41:42 31
9. Nebory 22 7 8 7 36:37 29
10. In. Petrovice 22 6 6 10 41:55 24
11. Vendryně 22 5 8 9 29:46 23
12. Jablunkov 22 5 7 10 42:46 22
13. Sj Petřvald 22 4 4 14 29:50 16
14. Záblatí 22 4 1 17 22:70 13

SKUPINA D:

Suchdol-Metylovice 3:1 (0:1), branky: Tomáš Rek, Jakub Rek, Šesták – Platoš.

Vlčovice-Tichá 3:0 (0:0), Velička, Švrček, Hanzelka.

Starý Jičín-Janovice 2:2 (1:2), Podešva , P. Vahalík – Matějka, Borovský.

Petřvald n. M.-Fryčovice 3:1 (1:1), Ščiegel 2, Koprajda – Šlachta.

Kozlovice-V. Albrechtice 1:0 (1:0), Bednář.

FC Bílovec-Odry 1:3 (0:1), Poltier – Fojtík 2, Merten.

Kateřinice-Polanka 5:5 (3:2), Polášek 3, L. Richter, Kuchař – Planka 3, Vyležík, Šolc.

1. Janovice 22 16 4 2 76:23 52
2. Vlčovice 22 13 4 5 46:30 43
3. Suchdol n. O. 22 13 3 6 46:40 42
4. Polanka 22 12 5 5 48:34 41
5. Petřvald n. M. 22 11 5 6 44:31 38
6. Kateřinice 22 10 3 9 54:42 33
7. Starý Jičín 22 9 6 7 48:42 33
8. Odry 22 9 4 9 36:38 31
9. FC Bílovec 22 6 7 9 21:38 25
10. Tichá 22 6 6 10 27:38 24
11. Kozlovice 22 6 5 11 28:37 23
12. Fryčovice 22 7 2 13 35:46 23
13. V. Albrechtice 22 4 3 15 30:52 15
14. Metylovice 22 2 3 17 21:69 9