A na jaře tolik kritizovaný útočník zaťatou pěstí a oslavným gestem ukázal, že i on má ze svého výkonu a hlavně důležitého zisku tří bodů obrovskou radost. „Výhra to byla asi šťastná, ale pro nás snad zasloužená. Bojovali jsme i v desíti do poslední chvíle a za to jsme byli odměněni,“ mínil spokojeným hlasem Zeher.

I on po vyrovnání Příbrami na hřišti málem zkolaboval. „Hlavou mi probleskla vzpomínka na minulou sezonu. To jsme inkasovali snad čtyři nebo pět takových branek a o body jsme i přišli. Říkal jsem si: Už je to tady zase,“ kroutil hlavou Zeher. „Teď se štěstí konečně otočilo k nám. Ale jak už jsem říkal, šli jsme mu naproti.“

Baník se hlavně v prvním poločase potýkal spíše než se soupeřem s podmáčeným terénem. „Míče se zastavovaly v kalužích, nešlo kombinovat. Ale pro soupeře to bylo stejné, takže jsme se nemohli vymlouvat.“

Ve druhém poločase šel výkon Baníku nahoru a výraznou měrou k tomu přispěl i Zeher, který během letní přípravy shodil sedm (!) kilogramů. Na hřišti hýřil pohybem, bojoval o každý míč, nevztekal se.

Navíc po krásné souhře Lukeše a Ličky vsítil důležitý první gól. „Byla to perfektní akce,“ pochválil své spoluhráče.

Po jeho přihrávce mohl rozhodnout střídající Dominik Kraut, ale Krbeček jeho ránu chytil. „Dominik si ideálně naběhl, střílel to dobře, ale gólman to chytil. To se stává, Dominik je mladý, příště to promění,“ dodal kolegiálně Zeher.