I proto je jasné, že blíže do čtvrtfinále má soupeř. „Ale o postup se popereme,“ hlásil obránce Baníku Radim Řezník, který se dostává do výborné formy. „Prohráváme nula dva v poločase, ale budeme v pohodě. Víme, jak můžeme uspět, a snad nám pomohou i výhry v lize. Budeme se ještě rvát o postup,“ slíbil Řezník.

V sobotním ligovém utkání s Bohemians 1905 připravil pro spoluhráče dva góly a jasně ukázal, že na pravém kraji obrany se cítí nejlépe. „Asi se mi to utkání docela povedlo,“ culil se Řezník, jehož tým si díky třetí výhře v řadě upevnil třetí místo v tabulce. „Porazili jsme Liberec a už by to byla škoda nevyhrát i druhé utkání v řadě doma. Přistoupili jsme k tomu tak, jak bylo třeba, a zvládli jsme to. Trenér nás na soupeře dobře připravil, vytvořili jsme si tlak a pomohl nám rychlý gól,“ říkal Řezník.

To, že by jeho tým létal v oblacích, ale mládežnický reprezentant neočekává. „První poločas byl dobrý, jenže pak jsme udělali chybu vzadu, Škoda to perfektně trefil a chvíli jsme měli problémy,“ uznal Radim Řezník.