Typicky bojovné střetnutí nabídlo dohromady šest branek a spoustu dalších zahozených šancí. Ze zaslouženého vítězství se nakonec radovali přece jen fotbalověji působící hosté z nedaleké Hrabůvky. „Jsme ve fázi, kdy dáváme mužstvo dohromady. Snažíme se mezi muže zapracovat mladé kluky z dorostu. Těm by měli pomáhat starší a zkušenější fotbalisté, kteří se k nám vrátili,“ řekl po utkání jeden z trenérů Sokola Hrabůvka Jan Janočko.

Hostitelé doplatili na neproměnění dvou velkých šancí Baďury, jenž ještě za bezbrankového stavu dvakrát neuspěl v souboji s hostujícím brankářem Gíňou, jenž svůj celek opravdu podržel a umožnil agilnímu střelci Bucskovi do poločasu vybudovat Hrabůvce dvoubrankový náskok. „Takové šance proměňovat musíme,“ lamentovali bartovičtí hráči již v průběhu první půle přímo na hřišti.

Když po změně stran přidal Kačer a nedlouho po něm Zezulka další dvě branky, zdálo se, že je o osudu zápasu rozhodnuto. Bylo, i když se domácím podařilo dvěma brankami snížit, na víc se už nezmohli a tak i nadále okupují poslední příčku v městské soutěži.

TJ Sokol Bartovice – TJ Sokol Hrabůvka 2:4 (0:2)

Branky: 63. Farník, 77. Grygar – 38. a 40. Bucsek, 46. Kačer, 60. Zezulka. Rozhodčí: David. Žluté karty: Trojan, Řepecký (oba Hrabůvka).

Výsledky dalších zápasů ostravské městské soutěže: Hošťálkovice – Hlubina B 5:1, Tahouni – Pustkovec 2:3 a Koblov – Vřesina B.