To přináší změnu, na kterou musel Baník okamžitě reagovat. „Našim fandům byla původně vyhrazena tisícovka vstupenek, z nichž 200 doputovalo do Ostravy a byly v prodeji ve čtvrtek ráno ve Fan shopu v centru města. Během hodiny byla ovšem tato kvóta vyprodána a ve čtvrtek už v baníkovské prodejně lístky k dispozici nejsou,“ uvedl Igor Bruzl, tiskový mluvčí Baníku.

Mezitím se však vedení klubu podařilo vyjednat, aby kvůli zájmu byl zdvojnásoben počet míst pro fanoušky Baníku. Dalších 1000 lístků tak bude k dispozici ve Fan shopu v pátek od 9.30 do 17.30 a v sobotu výjimečně už od 8 do 10 hodin. „Zároveň budou mít možnost získat lístky v Praze i naši fanoušci z Čech. V pátek a v sobotu si je mohou zajistit na pobočce sázkové kanceláře Fortuna na stanici metra Dejvická, kde bude k dispozici 500 lístků,“ podotkl Bruzl. Otevřeno je v pátek od 8.30 do 19 hodin a v sobotu od 9 hodin do 14.30.

Vstupenky v ceně 200 Kč se distribuují tzv. na jméno, na lístek se vpisují údaje o nakupujícím (jméno, příjmení a datum narození) a ty se pak musejí shodovat s předloženým občanským průkazem u vchodu na stadion.

Limit pro nákup je pět lístků na osobu, stačí předložit alespoň jeden občanský průkaz a znát nutné údaje pro vypsání na zbylé vstupenky. Klub AC Sparta Praha ovšem důrazně upozorňuje, že údaje se budou důkladně ověřovatu jednotlivých vstupů na stadion!