Vítkovice – Graffin Vlašim 1:1

Od začátku si Vlašimští vytvořili převahu, Průcha po rohu trefil boční síť, Kalabiškův trestný kop vyrazil reprezentační gólman dvacetiletých Vaclík na roh a před Bálkem zachránil opět pohromu domácí gólman včasným vyběhnutím. V 21. minutě se již hosté radovali. Vítkovický Bednář „namazal“ míč hostům do brejku dva na jednoho, po kterém kanonýr Bálek přehodil Vaclíka a vstřelili tak již svůj třináctý gól v sezoně. Do konce poločasu byli hosté rychlejší v zakládání akcí, ale do vyložené šance se již nedostali.

Ihned po přestávce ale přišel pro Vlašim šok. Po rohovém kopu se míč několikrát odrazil v pokutovém území, až se k němu dostal Motyčka a zblízka nekompromisně zavěsil. Hosté byli jako opaření a dlouho se nemohli dostat zpět do tempa. Domácí toho také moc nevytvořili a hrstka diváků se nudila. Až v 77. minutě vypálil Pokorný z dvaceti metrů, ale Vaclík míč vyrazil na roh. Stejně si poradil o chvíli později s dělovkou Vebra. V závěru ještě notně vystrašil brankáře Tomu z třiceti metrů Motyčka a v nastavení Bálek přestřelil ze závaru domácí branku.

Branky: 21. Bálek – 52. Motyčka. Rozhodčí: Hájek – Kordula, Adámková. ŽK: Motyčka, Krása – M. Nešpor, Vebr. Diváci: 191. Poločas: 0:1. Vítkovice: Vaclík – Krása, Krejčíř, Jungman (41. Klimek), Švestka (49. Hesek) – Motyčka, Bednář, Hritz, Reinberk – Mikulenka, Mach. Vlašim: Toma – Vebr, Kropík, M. Nešpor, D. Nešpor – Borák (60. Schuster), Křeček, Pokorný, Průcha (81. Švamberg) – Bálek, Kalabiška.