Baník rozhodl o svém úspěchu v závěrečných pětadvacetiminutách. Nejprve se v 66. minutě prosadil útočník Marek Červenka, když se dostal k odraženému míči a přesnou střelou k levé tyči otevřel skóre. Zanedlouho už to bylo 2:0, když Hrubý poslal z pravé strany přesný centr do vápna, na který si naběhl Tomáš Mičola.

V 77. minutě pak Baník svůj triumf stvrdil. Opět Marek Červenka využil zaváhání v defenzívě Znojma a doklepl míč do prázdné branky. Svěřenci Vlastimila Petržely vyhráli 3:0, mrzet je tak nemusela ani další zahozená penalta, tentokrát z kopačky útočníka Marka Szotkowského.

"Celkově jsem rád za to, jak kluci první tři zápasy přípravy zvládli. Mužstvo se snaží hrát to, co po něm chceme. To znamená po stranách hřiště a dávat míče před branku, akorát se nám zatím nedaří zakončovat tak, jak bychom chtěli. Musíme také zapracovat na postupném útoku a více přidržet míč, protože devadesát minut ve sprintu nejde vydržet," řekl klubovému webu trenér Baníku Vlastimil Petržela.

FC Baník Ostrava - 1. SC Znojmo FK 3:0 (0:0)
Branky: 67. a 77. Červenka, 73. Mičola. ŽK: Hrubý, Helešic. Rozhodčí: Mrázek - Ondráš, Ogrodník.
Ostrava:
Šrom - Dostál, Kaša, Honiš (46. Helešic), Lučić - Mondek (69. Vengřinek), Hrubý, Ježdík (27. Matěj), Holzer (69. Sukup) - Mičola (77. Foltyn) - Szotkowski (46. Červenka). Trenér: Petržela.

Skupina D:
Frýdek-Místek - Sigma Olomouc D 0:3 (0:2). Branky: 10. a 42. Zahradníček, 60. Štěpán.