Jedenáctý celek slovenské nejvyšší soutěže přitom vedl v poločase 3:0, ale pak se Baník herně i gólově zvedl především díky skvěle hrajícímu Danielu Holzerovi. Ostravský kapitán se blýskl dvěma góly, ten třetí přidal Mešaninov.
Baník do utkání vstoupil dost nešťastně a stejně jako v prvním utkání s Ružomberokem (0:3) brzy inkasoval. „Vzadu jsme v prvním poločase udělali zbytečné chyby a bylo to tam z naší strany špatné. Měli jsme přitom územní převahu, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, ale neproměňovali jsme je," litoval kouč Baníku Vlastimil Petržela, který sí vážil toho, jak se jeho tým zvedl po pauze. „Co předvedl po těžkém týdnu třeba Dan Holzer, klobouk dolů. Ale i další kluci se snažili, rvali. Za bojovnost, kterou jsme předvedli, kluky pochválím. Zatím nás v této fázi přípravy srážejí chyby. Je to ale dáno i tím, že jsme do utkání šli zase z plné zátěže," poznamenal Petržela.
Podobně hodnotil zápas i kapitán týmu Daniel Holzer. „V prvním poločase to byla z naší strany ostuda. Všude jsme byli pozdě, chyběla nám agresivita. Přišlo mi to jako takový dorostenecký fotbal," řekl Holzer. „Po pauze jsme zlepšili nasazení a pomohl nám i příchod druhého útočníka. Hecnuli jsme se a dokázali vyrovnat," dodal Holzer.
MFK Zemplín Michalovce – FC Baník Ostrava 3:3 (3:0). Branky: 62. z pen. a 80. Holzer, 55. Mešaninov - 9. a 41. Leško, 37. Kunca.
FC Baník Ostrava: Vašek - Celba, Honiš, Mešaninov, Jakovlev - Hlinka (46. Matěj), Ožvolda (46. Malý) - Lupták (46. Behan, 73. Helešic), Mičola (46. Konnsimbal), Holzer (88. Behan) - O. Šašinka.