1. RADEK SLONČÍK
Bývalý dlouholetý kapitán a hvězda týmu se před utkáním rozloučí sklubem a hlavně fanoušky. Vdresu Baníku odehrál neuvěřitelných 243 zápasů, což ho řadí na 8. místo vhistorické tabulce klubu. Každý fanoušek při vstupu na Bazaly dostane foto skládačku zachycující Slončíkovu kariéru vBaníku.

2. SPARTA PRAHA
Pro ostravského fanouška není prestižnější souboj než právě proti týmu zLetné. I když Baník letos vtabulce Spartu ohrozit nemůže, bodová ztráta Pražanů by všechny chachary hřála u srdce ještě dlouho.

3. ATMOSFÉRA
Svěřenci trenéra Karla Večeři patří na jaře knejlepším celkům ligy, což mohou potvrdit i proti aspirantovi na zisk titulu, který už doma navíc neporazili dlouhé čtyři roky. Na Bazalech se dá očekávat skvělá kulisa i sektorová choreografie.

4. NA SPARTU ZA DVACKU
Díky Deníku a vedení Baníku Ostrava můžete vidět atraktivní utkání za pouhých dvacet korun! Slevový kupon, který najdete na straně 31.

5. ZBAZALŮ NA PIVO
Vzhledem ktomu, že zítra je Státní svátek a nejde se do práce, tak přímo po fotbale můžete jít utkání rozebrat do své oblíbené hospůdky. Lepší alibi dlouho mít nebudete …