Jak to udělat? Stačí, když si v pátek 27., sobotu 28. nebo v pondělí 30. dubna koupíte vydání Deníku. Tam naleznete slevový kupón, a pokud se jím prokážete u pokladen označených logem Deníku v horní části stadionu, získáte lístek na odkryté tribuny za pouhých 20 Kč. „Deník vždycky fandil dobrému fotbalu a Baníku, a tak pro všechny příznivce připravil i tuto akci. Věříme, že stadion bude plný," říkal šéfredaktor Deníku Tomáš Šiřina a jen s úsměvem dodal, že akce platí do vyprodání stadionu…

Překvapení je připraveno i pro majitele permanentek a vedení klubu věří, že Bazaly budou zase po delší době velice solidně zaplněny. „I když zápas přenáší televize, tak doufáme v opravdu početnou podporu ze strany fanoušků. Na jaře hrajeme dobře, bojujeme o páté místo, které jsme si dali za dílčí cíl. Navíc další den většina z diváků nebude muset do práce, takže by to mohlo být alespoň malým plus, když už se musí hrát v pondělí," poznamenal předseda představenstva FCB Jakub Kahoun.

Rozhodně se vyplatí přijít na Bazaly včas, aby fanoušci předešli možným frontám u pokladen. Fanouškům, kteří nehodlají shánět levnější lístek, pak můžeme doporučit zakoupení vstupenky v předprodeji, který probíhá tradičně ve Fanshopu na stadionu. Jen dodejme, že akce Na Spartu za dvacku je situována pouze k pokladnám v horní části Bazalů a pochopitelně se zlevněnými lístky se dostanou fanoušci jen na nekryté ochozy stadionu.