Na vítězný tým čeká kromě piva Radegast speciální odměna. Od 17.30 hodin se vítěz turnaje utká v hlavním zápase Turnaje snů s týmem legend Baníku, jehož dres obléknou například Radek Slončík, Václav Daněk či Peter Drozd.

Před tímto exhibičním zápasem proběhne autogramiáda současného týmu Baníku, včetně jeho aktuálně největší hvězdy Milana Baroše. „Moc se na tu akci těším. A to hlavně kvůli fanouškům Baníku," uvedl Baroš.

Vstup na Turnaj snů, včetně zápasu s legendami Baníku, je pro fanoušky za 30 korun a v ceně je jedno pivo Radegast.

Každý hospodský tým má svého kapitána a asistenta, kterými jsou současní hráči baníkovského áčka. Ti vyrazili včera do zúčastněných hospod na taktickou poradu. Třeba stoper Michal Frydrych je šéfem týmu Pivnice Assen. „Klukům jsem na poradě zdůraznil, že musejí hrát srdcem. Konkrétní taktika je tajná, abychom nenahrávali soupeřům. Více už prozradit nemohu," řekl Michal Frydrych, který věří, že jeho tým bude bojovat o celkové prvenství v Turnaji snů. „Klukům jsem hlavně říkal, aby dodrželi životosprávu. Povolil jsem jim jen pět piv," smál se Michal Frydrych (na snímku uprostřed), který se na akci těší. „Loni to bylo povedené a moc jsme si to užili. A stejně pohodovou atmosféru očekávám i v sobotu," dodal Frydrych.

Seznam hospod, které se zúčastní Turnaje snů: Pivnice Assen U Hrubků 145, Ostrava Frydrych, Celba. Restaurace Racek Předškolní 2, Ostrava Šichor, Matěj. Pivnice školka Tlapákova 7, Ostrava Byrtus, Šašinka. U Edisona U Haldy 55, Ostrava Vengřinek, Mensah. Pivnice Assen srub A. Gavlase 14a, Ostrava Petrus, Kaša. Restaurace Parlament Maďarská 14, Ostrava Kukec, Azevedo. Bar Valmer Bohumínská 452/50, Ostrava Šrom, Stronati. Restaurace U Káňů Čapkova 434/38, Ostrava Sukup, Macej.