Poslední slovo měl nicméně Koutný a Břidličná tak remizovala 2:2.

„Věděli jsme, že k nám přijede jeden z nejlepších mančaftů soutěže a podle toho jsme k zápasu přistoupili,“ řekl kouč Břidličné Marian Minich starší a vzápětí dodal: „V první půli jsme měli minimálně čtyři tutovky, které jsme bohužel neproměnili. Mrzí mě hlavně zákrok na Adama Ondru – běžel sám na branku, ale penalta se nepískala. Rozhodčí nám o poločase řekl, že celou situaci neviděl. Pak jsme bohužel dostali branku a soupeř se dostal do vedení,“ komentoval Minich první poločas.

Druhý poločas nabídnul zajímavou podívanou, během které se Kovohutě hnaly za vyrovnáním. „Vyšlo nám střídání a snažili jsme se o vyrovnání, navíc nám dokonale vyšla střídání, protože střídající hráči hru výrazně oživili,“ pochvaloval si trenér Břidličné. Jeho celek se dočkal vyrovnání v 76. minutě po trefě Minicha, o dvě minuty později šla navíc Břidličná po trefě Holčáka do vedení.

Polanka ale ještě stačila zareagovat a v 84. minutě vyrovnal Koutný. „Mysleli jsme si, že už to nějak ukopeme, a pak jsme dostali laciný gól. Měli jsme to už ukopat do vítězného konce. I tak ale mužstvo za bojovnost musím pochválit,“ uzavřel Marian Minich.

BŘIDLIČNÁ – POLANKA 2:2 (0:1)

Branky: 76. Minich, 78. Holčák – 27. Miko, 84. Koutný. Rozhodčí: Kontoršikov – Tomšík, Janeček.

ŽK: Minich, Daříček, Mohyla – Andrýsek, Talián. Diváci: 78.

Břidličná: Zifčák – Hoffmann, Daříček (87. Dvořák), Čanecký, Ondra – Šulák (68. Minich), Cudrák, Jiřičný, Holčák (70. Minich), Furčak – Sklenařík (72. Simichanidis), Mohyla (61. Holčák). Trenér: Marian Minich st.