„Pocity z úvodního zápasu mám dobré, nejdůležitější bylo to, abychom celý první přípravný zápas na hřišti odpracovali tak, jak bychom měli. A to se, myslím, povedlo, navíc jsme vyhráli, což je vždy skvělé, a mě navíc těší, že jsem nedostal gól,“ pousmál se bezmála 190 centimetrů vysoký gólman, který se v Ostravě objevil na základě kontaktů, ke kterým došlo snad už na konci podzimní části probíhajícího ročníku.

V té době byl na hostování v pražských Bohemians 1905. „Jak to bude vypadat dál, teď ale vlastně ani nedokážu odhadnout. Jestli tady zůstanu, nebo ne, to v tuhle chvíli fakt nevím. Zatím se tady však cítím dobře,“ zdůraznil Viktor Budinský.

„Kluci jsou super, už jsem se s nimi i trochu poznal. A v přípravě to zatím šlo dobře, snad to bude i nadále tak pokračovat,“ dodal před druhým přípravným týdnem, který si Baník zpestří hned dvěma zápasy zítra proti Valašskému Meziříčí (od 15 hodin) a v sobotu proti slovenskému Trenčínu (13 hodin). Obě utkání se budou hrát v Orlové na umělé trávě.