Svěřenci kouče Bohumila Páníka tak nedokázali navázat na čtyři výhry v řadě nad mužstvy z nejvyšší slovenské soutěže, včetně úřadujícího mistra a účastníka předkola Ligy mistrů Spartaku Trnava.

„Jde hlavně o to, jak jsme prohráli. S ostudou. Základní sestava, která do zápasu vešla, byla lehkovážná, nefotbalová a vyplašená. Když to bylo 0:2, nebyla schopna se vzepřít,“ zlobil se Páník.

„Zase jsem se na to podíval, kdo je kdo, a máme na čem pracovat. Takový fotbal je. Když mu nedáte od začátku, nedostanete pak od něj už nic. A můžete se snažit, kolik chcete,“ pokračoval Páník.

Do druhého poločasu udělal několik změn a na hře i výsledku se to projevilo. Ujal se však pouze přímý kop Fleišmana. „S příchodem zkušenějších hráčů už vypadala naše hra jinak. Jen jsme se neprosadili více v koncovce,“ uzavřel Bohumil Páník.

1. SK Prostějov - FC Baník Ostrava 2:1 (2:0)

Branky: 4. a 19. Koudelka – 60. Fleišman. Rozhodčí: Machálek.
Sestava Baníku: Budinský – Mešaninov (60. Pazdera), Pokorný (60. Procházka), Stronati (46. Šindelář), Granečný (46. Fleišman) – Fillo, Hrubý, Kaloč (60. Diop), Bolf (46. De Azevedo) – Pedrinho (46. J. Šašinka), Baroš. Trenér: Páník.