Karel Havlíček (trenér Hradce): „Pro nás to byl obrovsky těžký zápas po psychické stránce, protože každý mluvil o našich předchozích ztrátách, které jsme ve druhé lize měli. Dneska jsme zaplaťpánbůh šli jako první do vedení. Ve čtrnácti utkáních jsme takhle vedli jenom dvakrát a tyto dva zápasy jsme dovedli do vítězného konce. Proto dneska na nás okolo šedesáté minuty padla deka. Jednak nás svazovala zodpovědnost z nutnosti už dosáhnout výhry, a taky se projevil náročný program, kdy jsme během čtrnácti odehráli pět zápasů a teď vlastně šestý. Proto jsem rád, že jsme utkání zvládli za tři body."

Ludevít Grmela (trenér Vítkovic): „Prohráli jsme, ale od bodů jsme nebyli příliš daleko. V úvodu utkání jsme měli obrovskou šanci, ale trefili jsme jen břevno, naopak o pár minut později domácí po našem nedůrazu šli do vedení. Zápas to byl potom vyrovnaný, ale řekl bych, že nebezpečnější jsme byli spíš my. Nakonec z toho byla otázka, kdo dá další branku, jestli my vyrovnáme nebo Hradec přidá druhý gól. Závěrečných dvacet minut jsme hráli už jen na tři obránce a stopera Mikulu jsme vysunuli nahoru. Jenže gól dal nakonec Hradec a v nastavení přidal pojistku. Znovu říkám, škoda té naší první velké šance. Byla to navíc nádherná akce i dobře zakončená, jen se míč odrazil od břevna na čáru. Kdyby z toho byl gól, nás by to posadilo na koně a domácí by to naopak podle mého úplně sundalo.“

FC Hradec Králové – MFK Vítkovice 2:0 (1:0). Branky: 10. Pázler, 90. (+1) Krátký. Rozhodčí: Slabý – Poživil, Petřík. ŽK: Shejbal, Krátký – Kučera, Mikula, Cverna. Diváci: 650.
FC Hradec Králové: Lindr – Pajer, Nosek, Bederka, Shejbal – Jirsák (9. Schwarz) – Krátký, Zorvan, Pázler (74. Janoušek), Súkenník – Šípek (83. Martan). Trenér: K. Havlíček.
MFK Vítkovice: Květon – Prajza, Mikula, Kotouč, Twardzik – Kučera (68. Cverna), Matěj, Urbančok (79. Ožvolda), Vasiljev – Mišinský (63. Szotkowski), Mrázek. Trenér: L. Grmela.