Mužstvo, které český kouč Jakub Dovalil sestavil především z hráčů, kteří na loňském evropském šampionátu devatenáctek získali stříbrné medaile, nevstoupilo do zápasu špatně. Ve středu pole Poláky mírně přehrávalo, avšak nejvážnější a patrně i jedinou opravdovou tutovku si vytvořili hosté. Wszolka naštěstí Koubek vychytal.

První branka se urodila ve dvaapadesáté minutě, kdy domácí krásně vykombinovali a Skalák přehazoval gólmana na 1:0. Netrvalo ovšem dlouho, Češi dvakrát polevili v obraně a soupeř brankami Przybylka a Wszolka otočil na 1:2. Vzhledem k tomu, že český národní tým si poté již větší šanci nevytvořil, bylo to i skóre konečné.

„V prvním poločase jsme byli lepší my, ve druhém zase Poláci. Náš výkon ve druhé pětačtyřicetiminutovce byl ovlivněn řadou změn. Spokojenost nepanuje, myslel jsem, že budeme hrát lépe," poznamenal trenér české dvacítky Jakub Dovalil. Byť se jednalo o první přípravák reprezentace v takovém složení, moc věcí mu nenapověděl: „Naše práce nepřestává, hráče budeme dále sledovat. Fotbalisté se teď už ve dvacítce nesejdou. Plynule se rozejdou do jednadvacítky a pokusí se vybojovat účast na Euru 2013."

Česká republika – Polsko 1:2 (0:0)
Branky: 52. Skalák – 54. Przybylko, 74. Wszolek. Rozhodčí: Proske – Machálek, Kotík. ŽK: Frýdek, Skalák – Kolodziejski, Szromnik. Diváci: 1816

Česká republika: Koubek - Hála, Brabec, Polom (75. Simerský), Frýdek (46. Lutonský) – Petrák – Mareš (46. Masopust), Lácha (65. Nešický), Skalák, Tusjak – Hadaščok (46. Němec). Trenér: Jakub Dovalil
Polsko: Szumski (46. Szromnik) – Pazio, Kolodziejski, Tadrowski, Kielb (71. Bobek) – Wszolek (86. Kopcinski), Drewniak, Piekarsi, Bereszynski (55. Zurek) – Szuoch (46. Kaminski), Przybylko (90. Kotus). Trenér: Wladyslaw Zmuda